Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Dárek k šedesátinám PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Pondělí, 10 Leden 2011 23:44

Už jste někdy vymýšleli dárek pro významné životní výročí? Určitě ano, i mě dalo pořádně zabrat, vybrat dárek pro tchyni, ale povedlo se. Pokud i vy tápete nad dárkem k šedesátinám a hledáte inspiraci na internetu, stejně jako jsem hledala já, dám vám několik tipů.

 

 

V naší rodině je zvykem dávat k významnému výročí zlato. Jenže prstýnek jsem si koupit netroufla, řetízek i s přívěškem má, na náušnice nemá dírky a u náramku jsem si nebyla jistá, jestli by ho nosila. Ráda totiž vaří a kdo s kovovým náramkem někdy podléval maso v toubě, určitě ví, že stačí chvilka k popálení. Dlouho jsme zvažovali hodinky. Jenže na našem trhu se celozlaté prakticky nedají sehnat, a když, jsou za nekřesťanské peníze. Pozlacené hodinky z chirurgické oceli se bohužel zase často ošoupou.

 

Řídila jsem se heslem, že dárek k tak významnému výročí, nesmí být praktický a to mě nasměrovalo k umění. Na internetu se dají sehnat ty nejkrásnější obrazy, umělecké lampy nebo sošky a když nic takového v jejím bytě není, nemůžete se ani netrefit do vkusu. A pak přišel manžel se zájezdem do Turecka a bylo jasno, k zájezdu jsme dokoupili autorskou fotografii Turecka, zarámovali ji a na mě bylo to vtipně zabalit, taky abychom suše nepředávali obálku. Napsala jsem tedy dopis, zastrčila ho do rámu obrazu a ten zabalila. Překvapení to bylo velké a dojatě oplakané.

 

Originální ovšem byla i švagrová, která své mamince nechala vyrobit postel, aby ji v té staré, nebolela záda. Originálním dárkem k šedesátinám, byly samozřejmě i broušené skleničky a originálně zabalené lahve vína třeba v historickém kufříku. Nechyběl ani hrneček „lichotník“, drahý parfém a samozřejmě hromada květin a přání.

 

Všichni jsme výběrem dárku k významnému výročí, trávili několik týdnů, a proto se chci zeptat i vás, našich čtenářů – jaký dárek k významnému výročí jste v minulosti dali? Napište nám o nejhezčích dárcích ke kulatinám, ale i třeba k prvním narozeninám vašeho dítěte. Nejzajímavější příspěvky zveřejním a jeden z nich odměním kosmetickým balíčkem od Oriflame.

 
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo