For Babies
Máme dvojčata 16 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Neděle, 02 Leden 2011 22:19

dvojcata 6mV 6 měsíci toho kluci hodně zvládli..Davídek krásně leze po čtyřech, jde do sedu na boku, říká máma,bába,deda, a je pro něj typické, že je starší, větší a mohutnější než jeho maldší bráška Daneček. Ačkoliv jsou kluci dvojčata a měli mnohem méně, než Tomík na váze ho předběhli... Domácí vážení nám ukazuje, že Daneček má kolem 8 kil a Davídek kolem 9.. 

 

Daneček začíná pérovat na čtyřech,krásně říká táta a stálým opakováním dokola si to vylepšuje, je dost upovídaný. Ohrádka nám již 14 dní stojí a já jsem mnohem klidnější, že mohu odejít z obýváku a nemusím se bát, co dole provedou.Oba drandí v chodítku a není pro ně problém,přejet celý obývák.

Ovšem noční spaní je stále neklidné. Ve 20 hod jsou uložený do postýlky a většinou usnou... Kolem 23 hod se vzbudí na kojení.. Daneček večer spí déle a lépe, Davídek se častěji budí, už jsem přestala sledovat čas, protože ráno jsem v tom měla stejně zmatek. Občas mívám pocit,že jsem se ani nevyspala a někdy zase naopak se vyspím dobře. Přes den mi doma spí 2x dopoledne a většinou 2x odpoledne. Danda méně času, Davídek déle.Jak padne 18 hodina, kluci začínají fňukat a nejsou k utišení... Přiblížila se hodina kaše a dokud ji nedostanou,není klid. V půl sedmé chodíme většinou koupat, pak dostanou kaši, chvilku s námi ještě pobudou a ve 20hod je ukládáme do postýlek, kde sami, někdy i s trochou pláče usínají.

Tomášek, když jde do školky, musí nejpozději do půl 9 do postele, pokud nejde do školky,má povoleno být s námi déle. Tomík začal chodit na angličtinu, kam ho doprovázím a máme takovou malou chvilku jen pro sebe. Vyzvedávám ho ve školce, trolejbusem dojedeme na místo, kde ho předám paní učitelce a jdu si s kamarádkama hodit trochu relaxu při kávě na 45 minut.Taťka mezi tím doma hlídá dvojčata. Ještě bych chtěla Tomíka přihlásit do Sokola na cvičení které je 2x týdně, takže myslím,že na zimu to bude super...

Příště si přečtěte o dalších pokrocích malých dvojčátek a komu se vlastně podobají…

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo