For Babies
11 tipů na Silvestra PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Pondělí, 27 Prosinec 2010 23:57

Silvestr je za dveřmi a vy ještě stále nevíte kde a jak ho trávit? Zkuste některý z našich tipů.

 

 

Silvestr doma

Pokud máte malé děti nebo klidně odrostlejší, ale nemáte hlídání, pravděpodobně budete slavit konec roku doma. Nuda to být ale rozhodně nemusí! Co vyzkoušet nějakou párty hru s pantomimickým napodobováním zvířat, předmětů, herců...?

Můžete také vytáhnout fotky a připomenout si nejhezčí zážitky letošního roku.

Kdo se nebojí, může třeba vyvolávat duchy nebo zkusit vyvěštit budoucnost kartami nebo kyvadélkem.

 

Gurmánský Silvestr

Polechtejte chuťové pohárky nějakou specialitou. Zkuste vytvořit třeba sushi, domácí těstoviny, paštiku nebo čerstvou zmrzlinu. Fantazii se meze nekladou a děti jistě rády v kuchyni pomůžou. Pokud se vám nechce nic tvořit, zkuste nějakou novou donáškovou službu ve vašem městě.

 

Sportovní Silvestr

Vyražte s rodinou na bowling. Užijete si spoustu legrace a ještě spálíte kalorie ze štědrovečerního hodování. Že se ven nedostanete a budete muset být doma? Pusťte si DVD se zumbou nebo si najděte její kroky na internetu. Zapojte i děti, zumba je zábava pro všechny generace.

 

Silvestr na horách

Nemusíte být ani vášniví lyžaři. Hory jsou skvělé místo pro relax v každém ročním období a takový Silvestr tu má své kouzlo. Přes den pošlete děti sáňkovat nebo si zalyžujte a večer vyražte do horské boudy na svařák a ohňostroj.

 

Na chatě nebo chalupě

Jistě ještě není pozdě zaplatit si nějakou pěknou chaloupku nebo chatu v Čechách. Jistě, už jsou hodně přebrané, ale tu svou menší či větší chatičku, kde strávíte Silvestra netradičně, si určitě najdete. A na Nový rok můžete vyrazit poznávat okolí, nová města....

 

V zahraničí

Paříž, Vídeň, Berlín, Varšava.... Bydlíte v příhraničí nebo prostě jen cítíte, že by to chtělo změnu a rádi byste vyrazili někam ven? Tak proč nestrávit konec roku za hranicemi všedních dnů a nepodívat se, jak slaví Silvestr u „sousedů“?

 

Exotický Silvestr

Ještě pořád můžete sehnat Last minute třeba na Kubu, do Thajska nebo do Dominikánské republiky. Cestu zvládnou už trochu odrostlejší děti a co může být krásnějšího než šum moře, který uslyšíte hned po výbuších ohňostroje? A místo vylehávání v posteli, Nový rok na lehátku na pláži....

 

Romantický Silvestr

Nechte děti u babičky a udělejte si klidný soikromý Silvestr doma nebo v hotelu s wellness službami. Sklenka sektu o půlnoci ve vířivce, vaně plné vody nebo v posteli... Kdy jindy bste si takovou pohodu mohli dopřát?

 

V baru nebo restauraci

Některé restaurace pořádají v odpoledních hodinách Silvestr pro děti a večer tam můžete zavítat i vy..

 

Silvestr u vody

Některé městské lázně nebo aquaparky mají odpolední Silvestrovský program, některé mají jen běžný provoz. Plavání z vás schodí všechen stres a děti spolehlivě unaví. A například vlibereckém Babylonu dokonce můžete strávit i Silvestrovský večer a první hodiny nového roku.

 

Silvestr s širokou rodinou nebo kamarády

Mnžel se chce jít pobavit s kamarády a na vás zbyl domov s malými dětmi? Nebo jste v očekávání a nechce se vám vyrážet do zakouřené hospody? Sezvěte širokou rodinu a kamarády k vám. Vstupenkou může být občerstení a pití a vy se nemusíte vůbec o nic starat.

Aktualizováno Úterý, 28 Prosinec 2010 00:00