For Babies
Máme dvojčata 15 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Čtvrtek, 16 Prosinec 2010 08:56

dvojcata 6mKlukům se přiblížilo 6 měsíců a mě přepadla ošklivá oboustranná angína.Byla jsme jako přejetá parním válcem a pomalu se nemohla ani hýbat, polykat, a měla jsem horečky.Naše bábinka zase nezklamala a pomohla.Po 2 dny,kdy mi bylo opravdu ouvej a jen se válela v posteli,mi ráno odvezla Tomíka do školky,pak si vzala kluky a jezdila s nimi venku, vždy jen přišla aby si kluci dali nášup a zase vyrazili ven.Já měla klid na léčení a kluci byli od maminky co nejdál a jsem opravdu moc ráda,že ji ode mě nechytli.V den,kdy jsme šli na půlroční prohlídku se Davídkovi objevily 2 zoubky.Kontrola dopadla dobře a oba nabrali po půl kile. Daneček měl 7100 a 67cm,Davídek 7800 a 68cm.Začali jsme s příkrmy a  mléčnými kašemi na noc. Davídek je velký jedlík a vše co mu dám spapá, Daneček je mlíčkovej.Davídek už pomalinku leze, dělá skobu, která vypadá, že se postaví na ruce a špičky u nožiček a dělá mosty, kdy už dává nožky pod sebe a vypadá to,že už jde do sedu.Je mnohem čilejší a válí se po celém obýváku. Danda je línejší. Otočí se na bříško a tu mu zatím stačí. Také si strká prsty od nohy do pusinky.

 

V 6 měsíci už Davídek leze jako drak, musím ho více hlídat,protože chvilku je tu a pak třeba zmizí do kuchyně.Taťka se chystá udělat velkou ohrádku,kam klucí pomašírujou..


Tomík je šikovný starší brácha a dělá mi opravdu velkou radost,protože je na kluky hodný.Již  několikrát jsem si ho nechala doma a byl zlatý.Kluky zabavoval,podával dudlíky a nezlobil.Máme dobré období a seká latinu.Jsem ráda,že na něj nemusím být přísná ohledně kluků a že klukům neubližuje.Snažím se s ním hodně mazlit,chodit s ním co nejvíce ven a neposílat ho každý den do školky... Udělám i gesto,kdy mu řeknu,že kluci teď musí počkat a je čas,který věnuji jen  jemu.Vysvětluje klukům spoustu věcí,co mohou a co ne a já se dmu pýchou,že je šikulka.

 

Další příběhy dvojčátek, domůžete přečíst příští týden.

 

Aktualizováno Čtvrtek, 16 Prosinec 2010 09:02
 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo