Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Milý Ježíšku X PDF Tisk Email
Napsal uživatel Tereza   
Pondělí, 13 Prosinec 2010 07:46

van1Přála bych si aby u nás byly zase Vánoce šťastné a veselé a klidně plné trapasů. Vždyť na ty se vzpomíná nejdéle. Nějaký trapas se nám stane každý rok, ale já zavzpomínámm na ty největší.Na Vánoce se v naší rodině stane vždycky nějaká pohroma. Začalo to asi někdy v době, kdy mi bylo 11 let. Tehdy nám vzplanul stromeček a my měli polité všechny dárky. 

 

Manžela napadlo, že bychom mohli na Vánoce pozvat jeho maminku. Bylo to rok po svatbě a já se pořád snažila udělat dojem. A tak se mi podařilo brambory na salát rozvařit skoro na kaši, řízky podlít octem namísto oleje, do salátu jsem zapomněla dát horčici a trochu jsem ho přesolila.. K dovršní všech trapasů jsme zaměnili balíčky a tak si tchyně rozbalila sexy trenýrky s lubrikačním gelem. Nikdy nezapomenu, jak si nasadila brýle a my se jí snažili gel z ruky sebrat. Pak hláskovala „LU-BRI_KA_ČNÍ GEL. Ale já používám jen lak na vlasy...“ Pak jí to došlo, viděla naše rudé obličeje, zrudla a dárek nám předala.

Když se nám narodil Honzík, měli jsme jako mladí rodiče, hluboko do kapsy. Manžel se proto rozhodl, že jako za starých časů varazí do lesa a stromeček uřízne. Dva dny jsem poslouchala, jak to bylo úžasné, když s jeho dědou vyjeli do lesa na saních a pak hrdě vezli ten nejkrásnější smrk. Jak řekl, tak udělal. Krásný smrk jsme dali na balkon a na Štědrý den ho postavili uprostřed obýváku. A pak jsme jen chodili a čuchali. Nepřinesle si někdo na botě exkrement? Napadlo mě.. Když už se zápach nedal snést, přišli jsme na to. Náš stromeček byl nastříkán proti zlodějům, ale jeho nevalné aroma se rozprostřelo až v teple. Dali jsme ho honem na balkon a týden větrali...

 

Loni měla Madlenka dostat k Vánocům morčátko. Hodinu před večeří jsem ho tedy dala do propíchané krabice a obalila papírem. Po večeři jsme šli s dětmi koukat z okna, jestli neuvidíme Ježíška a když zacibkal zvoneček, vrhli jsme se ke stromečku. Napětí by se dalo krájet. Když Madlenka vzala do ruky krabici s morčátkem, nadšeně jsem zapnula kameru. „Ale tam nic není.“ Fňukla Madlenka. A opravdu. Morče si vykousalo dírku ve spodním rohu tak dokonale, že jsme to všichni přehlídli. Celý večer jsme ho hledali, až jsme ho našli mezi matracemi v naší manželské posteli.

 

Záměna dárků se nám povedla ještě před dvěma lety, kdy dostal Honzík dárek určený pro tátu – lahev whiskey. S vážnou tváří se na nás podíval a řekl: „Mami, copak Ježíšek neví, že děti alhohol nepijou“. 

Už se zase těším, co se letos přihodí a halvně na to, jak se o svátcích sejdeme s celou rodinou a o našich trapasech si budeme vyprávět.

 

 

 

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo