Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Milý Ježíšku IX PDF Tisk Email
Napsal uživatel Simona   
Pondělí, 06 Prosinec 2010 10:24

Letos bych si přála jen to, aby se zase naše rodiny sešly ve zdraví tak, jak se spojily před třemi lety.

 

 

Moji rodiče se rozvedli, když jsem byla ještě hodně malá. I když jsme se sestrou Janou a bratrem Honzou bydleli s mámou a u táty trávili jen některé víkendy a část prázdnin, vždycky jsem měla pocit, že je něco, co nevím. Moji sourozenci jezdili k tátovi hrozně rádi, já moc ne, protože jsme ho tolik neznala a společné víkendy mi v tom taky moc nepomohly. Nakonec jsem k tátovi přestala jezdit skoro úplně a tím jsem si „překopala“ i cestu k sourozencům. Honza s Janou spolu vždycky drželi a já byla na okraji... Jako dítě jsem si připadala hrozně sama a bylo mi to líto, postupně jsem si ale našla kamarády, studovala jsem, pracovala, vdala se a porodila krásná dvojčátka...

 

Samozřejmě jsme se se sourozenci a rodiči setkávali, ale bylo to takové.. Vlažné... Manželova rodina je naopak velmi vřelá, a tak mi bylo vždycky líto, že se ségrou nejsme kamarádky a s bráchou parťáci. Pořád mi to hodně chybělo a tak jednoho dne zasáhl osud nebo možná Ježíšek...

 

Honza odjel s rodinou na předvánoční dovolenou na hory a mezitím v jejich paneláku hořelo. Když se vrátili domů, měli byt prolitý a očouzený. Do Vánoc zbývaly dva dny a byt byl na odpis. Jana bydlí v malém bytě a tak padla volba na nás, Honza mi zavolal, jestli by na Vánoce mohli s dětma přijet k nám, protože máme velký dům na vesnici. Když už měl přijet brácha, pozvala jsem i ségru a rodiče. Přijeli všichni.

 

Zpočátku byly svátky takové rozpačité, ale postupně jsme si spolu promluvili, prolomili jsme bariéry a zjistili, že každý měl nějaký pocit, který byl úplně lichý. Já se cítila sama a odstrčená, ale Janě s Honzou, jsem si připadala jako mazánek, který chce všechno jen pro sebe. Táta se všemožně snažil, aby si mě užil, když jsme se vídali tak málo, ale prý mi nic nebylo dost dobré. Asi na to šel nešikovně... Máma mě nechávala být,protože si prostě myslela, že jsem samotář, co netouží po pozornosti.. Všechna tahle malá nedorozumnění nakonec přerostla v to, že jsme se nijak nestýkali a neměli spolu vřelé vztahy.

 

Po vánocích jsme bráchovi pomohli opravit byt a začali jsme se pravidelně stýkat s celou rodinou. Když se od nás po svátcích stěhovali domů, brečela jsem. Nechápala jsem, jak jsme se mohli tak dlouho nestýkat. Bylo mi líto kolik času jsme spolu ztratili jen proto, že jsme si všechno nevyříkali..

 

Loňské Vánoce jsme trávili u Honzy a letos se rodina sejde zase u nás. Už se nemůžu dočkat. Milý Ježíšku, nenos mi hromadu dárků, ale dopřej nám ještě spoustu let těchto krásných rodinných vztahů. Tak abychom se zase ve zdraví všichni sešli u štědroovečerního stolu...

 

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo