For Babies
Máme dvojčata 8 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Středa, 17 Listopad 2010 23:30

Za týden bude klukům už půl roku, mají už celkem zajetý režim a dělají další pokroky.

Danečkovi se vyklubal druhý zoubek, zvedá se na ruce a hodně brebentí. Davídek se zase staví na všechny čtyři, péruje a občas se mu už podaří vyrazit jednou nohou kupředu. Když se chce někam dostat, bez problémů se tam dokulí.

Režim mají kluci celkem zajetý, ale když jsme venku, všechno je jinak, chtějí koukat ven na všechny ty nové věci a spát se jim nechce. Každý den je proto jiný, podle toho, jestli jdeme nebo nejdeme ven. Sem tam už na noc dostávají kašičku, i tak se ale kolem půlnoci nejdéle v jednu budí na kojení a pak ještě do rána minimálně 2x.

Ráno si připadám jako zbitý pes, ale dám si kávu a jsem zase čilá. Ráno vyzvedne babička Tomíka a odvede ho do školky, já během dopoledne poklidím, uvařím nebo jdeme ven. Odpoledne jdu pro Tomíka do školky a pak zase ven s ním. Nejpozději v 18:30 se vracíme, dáme si večeři, všechny tři vykoupeme a ve 20 hodin jdou dvojčata spát. Tomík chodí spát ve 20:30. pokud ale druhý den nevstává do školky, může i později.

Doba před usnutím, je nejhorší. Hlavně Davídek hodně vyvádí a pláče, ať je den nebo večer. V noci jsou ale kluci jako vyměnění. Nebaští se a hned zase spinkají dál.

 

 

 
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo