For Babies
VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Pondělí, 08 Listopad 2010 06:05

POZOR, POZOR, STARTUJE VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ O CENY ZA 80 TISÍC KORUN!!!!!!!!

Vyhrajte koníka, pěnové stavebnice, RC modely na dálkové ovládání, luxusní kuchyňku, tříkolku, hračky, potřeby pro miminka, společenské hry, parfémy, knihy, tvořivou modelínu a potřeby pro tvoření dárků a ozdob, předplatné a další krásné ceny pod váš vánoční stromeček.

Než se do soutěže pustíte, pořečtěte si pořádně pravidla!!!! 

Pravidla soutěže byla dne 12.11.2010 upravena. 19. soutěžní otázka se objeví v průběhu příštího týdne (po aktualizaci cen od sponzora). Děkuji za pochopení.

 

 

Soutěž startuje 8.11.2010 a končí 10.12.2010.

V průběhu tohoto a příštího týdne se postupně objeví 19 soutěžních otázek. Ta poslední 20. otázka, se na webu objeví 1.12.2010.

Pozor,  od neděle 5.12. začnou soutěžní otázky postupně mizet a už nebudete mít možnost na ně odpovědět, tím ztratíte možnost účasti v soutěži!

Pro ty, kteří si nebudou jisti některou z odpovědí nebo budou chtít odpovědi poslat dříve, bude v některém ze článků v průběhu měsíce listopadu, ukryta bonusová otázka. (otázek tedy bude 21, stačí odpovědět na 20 z nich).

Odpovědi si poznamenejte ale neposílejte!

Na poslání všech odpovědí najednou, budete mít čas až do 10.12.2010 do 12:00. Do slosování budou zařazeni soutěžící, kteří budou mít správně zodpovězených všech 20 otázek a k tomu napíší, co u nás nejraději čtou a odpovědi pošlou do 10.12.2010 do 12:00 na email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Do předmětu mailu napište Vánoční soutěž.

Výherci budou zveřejněni 13.12.2010 a ještě tento den budou ceny odeslány, aby si mohli výhry nadělit pod stromeček!

 

Hodně štěstí!

 

V případě nejasností, piště na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , ráda poradím.

 

Dodatek:

Ceny zasíláme Českou poštou jako doporučené balíky. Při nepřevzetí, neposíláme cenu znovu. Pokud vám balíček dojde poškozený nebo nedojde, informujte mě o tom. Pokud se prokáže, že se balíček ztratil nebo mi ho pošta vrátí poškozený, posíláme náhradní cenu (ovšem ne vždy tu samou a ne vždy v hodnotě výhry, ceny mají přesně daný počet). Náhradní cenu nezasíláme před vyřízením reklamace (ani když s ní počítáte jako s vánočním dárkem) z důvodu možných podvodů (které se skutečně v minulosti staly). O převzetí balíčků, má pošta záznam, případný podvodník proto bude odhalen.

V případě, že pošlete odpovědi na jinou mailovou adresu, stávají se vaše odpovědi neplatnými, po předchozí špatné zkušenosti, na takový špatně zaslaný mail reagovat nebudu a rovnou ho smažu.

Výhry nelze právně ani jiným způsobem vymáhat (na sprosté maily nereaguji).

Výhry nelze měnit, losujeme ceny tak, jak byly v pořadí soutěžní otázky a každá cena má svého majitele (opět tedy na maily „chtěla jsem lego a vyhrála jsem dětskou kosmetiku, nejde to vyměnit?“, nereaguji a prosím o vaši soudnost. Velká soutěž se připravuje déle než měsíc, ceny jsou pěkné, univerzální a každý má šanci nějakou vyhrát. Nebuďte proto zklamaní, když vyhrajete malou cenu, ale buďte rádi, že jste vyhráli. Kolem 4000 soutěžících každý rok nevyhraje vůbec nic….)

Tímto se omlouvám všem slušným soutěžícím, kteří se k nám každý rok vrací a soutěží i těm novým, kteří se o soutěži dozvěděli poprvé. Každý rok se najde zhruba desítka lidí, kteří se snaží na soutěž „vyzrát“ a kazí tím vaše poctivé úsilí o výhru. Věřím, že letos budete všichni poctiví a budete za to odměněni výhrou (kdyby bylo na mě, tak bych vás odměnila všechny, ale výher bohužel není nikdy tolik)

 

Držím vám palce a těším se na vaše odpovědi:-)

Aktualizováno Pátek, 12 Listopad 2010 06:01