For Babies
Tipy na Vánoce IX PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Pondělí, 08 Listopad 2010 05:22

stromek_darkyDnešní tipy na Vánoce jsou opět napříč generacemi. A co víc, některé z nich budete moct vyhrát v našich soutěžích.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

alex_mistr_slova_excl_

Mistr slova

Vše pro malé výtvarníky

Tráví vaše ratolest nejvíce času malováním, vystřihováním, lepením a další výtvarnou činností? Pak nasměrujte Ježíška do Kreativního světa, oddělení škola a školka. Tady najdete vše, od kvalitních šestihranných pastelek pro malé dětské ručičky, přes fixy, gelové voskovky, křídy, až po lepidla a nůžky. Zkrátka vše co váš předškolák nebo školák potřebuje pro svou tvorbu.

V e-shopu www.kreativnisvet.cz, najdete vše pro tvoření vaše nebo vašich dětí. Některé produkty můžete vyhrát i ve Velké vánoční soutěži, která na našem webu startuje už v pondělí!

 

 

348239

Jíst, meditovat, milovat

Kniha by určitě neměla chybět pod žádným vánočním stromečkem. Co třeba bestseller, který navíc můžete porovnat s filmovou podobou?

Elizabeth Gilbertová má vše, co se od moderní ambiciózní Američanky očekává: manžela, dům a úspěšnou kariéru. Jenže místo aby se cítila šťastná a naplněná, ji pohlcuje panika, zoufalství a zmatek. Odhodlá se tedy k radikálnímu kroku a úplně sama se vydá na roční pouť kolem světa.

V Itálii studuje umění rozkoše, učí se italsky, flirtuje, nezřízeně hoduje a přibere deset nejšťastnějších kilogramů svého života. V Indii absolvuje čtyřměsíční duchovní cestu do vlastního nitra, na níž nechybí ani tak zdánlivé protiklady jako je vztek, transendentální meditace, černý humor, mantry a vize. V Indonésii, kde se stane žačkou svérázného starého šamana, pak hledá svůj konečný cíl: rovnováhu, schopnost vybalancovat svůj život mezi světským potěšením a pravou zbožností. 

Pokud jste se i vy někdy vzbudili s naléhavou touhou změnit sebe i celý svůj život, je pro vás tahle kniha tou nejlepší inspirací... 

Od října 2010 rovněž stejnojmenný film (jako ochutnávku najdete v listování několik fotografií)!

Knihy pro všechny vaše blízké, můžete objednat na www.metafora.cz

 

 

aquasaurus_2

Aquasaurus

Před miliony lety v pravěku... v těchto nehostinných podmínkách mohli přežít jen ti nejodolnější. Z této doby až do současnosti přežil tvor jehož vlastnosti udivují vědce dodnes. Jeho tělo je jakoby kryté krunýřem, má dlouhý do vidličky rozdělený ocas, tři oči a 140 nohou! Neuvěřitelné? Věřte tomu a brzy to uvidíte na vlastní oči. Tento tvor se dokázal přizpůsobit všem povětrnostním podmínkám, které mu planeta Země přichystala. Životní cyklus tohoto tvora je sice omezený, ale vajíčka dokáží čekat bez vody v suchém bahně mnoho let, aby pak při dalších přívalech deště znovu ožila a vylíhla se nová generace.
Budďte svědky narození a života tvorů, kteří se vyvíjeli už v době Devonu, před více než 200miliony lety. Z vajíček vhozených do akvária s pramenitou vodou se během několika dnů  vylíhnou a následně rostou Aquasauři téměř před očima. Stačí udržovat pokojovou teplotu vody, dostatek světla a pravidelně krmit a pak můžete sledovat jejich růst každý den až o dvojnásobek své velikosti. Aquasauři Vás budou bavit svým aktivním životem, akrobatickými kousky a souboji o krmení. Dožijí se věku 20 až 90 dnů podle prostředí a podmínek, které jim vytvoříte. Pak lze použít zbytek dávky vajíček a zopakovat si tuto úžasnou hříčku přírody.
Po vyčerpání vajíček ze základní sady lze doobjednat náhradní balení včetně krmení.

Nebaví Vás hračky, které všechno dělají za vaše dítě? V e-shopu www.chytrahlavicka.cz, najdete jen hračky, které rozvíjí inteligenci vašeho dítěte. Pod stromeček tam nakoupíte všem, od miminek po školáky.