For Babies
Tipy na Vánoce VIII PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Pátek, 05 Listopad 2010 13:08

 van1                                   

V dalších tipech na nákup najdete dárky pro celou rodinu napříč generacemi.

 

 

 

 

 

 

 

 

party_alias

Párty Alias

Přemýšlíte, jak si zpestřit dlouhé zimní večery nebo už chystáte program na Silvestrovskou párty? Pak pro vás mám zaručený tip na zábavnou hru pro všechny věkové kategorie.

Párty Alias rozproudí zábavu! V této hře vysvětlujete ostatním spoluhráčům význam slov pomocí jiných výrazů, takže používáte například synonyma, protiklady a nápovědy. Na prémiových polích na vás čekají i jiné úkoly: předvádění zvířat či povolání, hledání vhodných rýmů, popisování slavných osobností nebo hledání co nejvíce slov na jedno písmeno. Kdo zná originální hru Párty Alias v angličtině, tak zajisté docení změny, které jsou české variantě. Hru, která nesmí chybět na žádné párty a rodinné oslavě a mnoho dalších společenských her a dárkových předmětů, můžete koupit na www.albi.cz.

 

 

hipp_zima

HiPP Babysanft Dětský intenzivní krém:

Hledáte kvalitní kosmetiku pro děti, která je vhodná i na váš citlivý obličej? Napište Ježíškovi o kosmetiku HiPP. 

Trpí váš obličej nebo pokožka vašich dětí ve větru a zimě? HiPP Babysanft Dětský intenzivní krém je vhodný jak pro děti, tak i ochrana pro dospělé - chrání proti nepřízni počasí. Napomáhá pokožce s vyrovnáním teplotních změn. V produktu najdete přírodní mandlové oleje. Neobsahuje chemické konzervanty, barvící složky, minerální oleje, emulgátory a je bez parfému.

Kosmetika HiPP pod stromečkem určitě potěší každou maminku, nakupte si ji pohodlně z domova na http://eshop.hipp.cz/ .

Můžete také zkusit štěstí a některý z dárkových balíčků kosmetiky HiPP, vyhrát ve Velké vánoční soutěži, která na našem webu odstartuje pondělí 8.11.2010!

 

 

 

 

 

 

 

bajecnaskolka

Báječná školka

Chcete svému předškolákovi dělat radost nejen na Vánoce, ale každý měsíc? Objednejte mu předplatné časopisu Báječná školka.

Časopis Báječná školka navazuje na úspěšný dětský časopis Kouzelná školka. Knižní skřítci Matýsek a Majdalenka připravují každý měsíc to nejlepší z knížek, které jsou určeny všem ne-čtenářům nebo začínajícím čtenářům.

A navíc hravé úkoly, básničky, písničky, návody na vaření a také soutěže o báječné ceny.

V každém čísle rozhovor se zajímavým hostem!

Časopis vydává Nakladatelství Fragment www.fragment.cz. Objednat si ho můžete na www.bajecnaskolka.cz

 

Aktualizováno Pátek, 05 Listopad 2010 13:27