For Babies
Tipy na Vánoce VI PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Pátek, 05 Listopad 2010 07:40

van_sviceS našimi dnešními tipy potěšíte malé tanečnice, už nikdy nebudete potřebovat lžičku na zamíchání kávy, vytvoříte si originální puzzle a skvěle se pobavíte s přáteli při pantomimě.

 

 

 

 

 

 

 

koberec

Taneční koberec

Máte doma malou či větší tanečnici a marně si lámete hlavu, čím jí udělat radost pod vánočním stromečkem? A co takhle taneční koberec? Taneční koberec rozhýbe vaši ratolest v rytmu 8 známých tanečních písniček, ve 3 úrovních obtížnosti. Koberec je kompatabilní s TV, stačí zapojit a taneční zábava může začít.

Taneční koberec můžete objednat na www.sparkys.cz, nebo ho zkuste vyhrát ve Velké vánoční soutěži, která na našem webu startuje již 8.11.2010.

 

 

 

image-3168-view

Mixovací hrnek

Takés vám doma stále ztrácí lžičky? S tímto hrnkem už je nebudete potřebovat.

Praktický a vtipný dárek pro všechny. Stačí stisknout tlačítko na oušku a hrnek jemně promíchá oblíbený nápoj. Hrnek z nerezavějící ocele má dvojité stěny pro lepší tepelnou izolaci. Balení obsahuje víčko.

Originální a vtipný dárek, nabízí Oriflame.

Na www.oriflame.cz si můžete prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat.

  

timesup

Time's up!

Skvělá zábava na zimní večery, na jakoukoliv párty nebo třeba na dovolenou. Hra Time's up! nadchne všechny věkové kategorie.

Hráči se rozdělí do týmů po dvou. Hra má 3 kola a v každém kole jeden zástupce týmu za úkol, aby jeho spoluhráč pomocí jeho nápověd uhodnul během 30 sekund co nejvíce známých osobností, jejichž jména jsou na kartách. V prvních kolech hráči popisují, v posledním kole předvádějí pantomimu. Balíček karet se předává mezi týmy, dokud není vyčerpán. Každé kolo má také specifická pravidla pro nápovědy.

Time's up! a mnoho dalších zajímavých her, můžete objednávat na www.hrajeme.cz.

 

 

puzzle

Puzzle z vlastních fotek

Puzzle jsou už tradičně oblíbeným vánočním dárkem. Nebaví vás motivy, které běžně koupíte v obchodě? Vyrobte vlastní a překvapte tak své blízké. Neváhejte použít svoje vlastní fotografie, fotografie vašich blízkých, domácích mazlíčků, fotky z výletů a fotky oblíbených míst, školní fotografie, fotky z vašeho života… Stačí stáhnout z webové stránky www.happyfoto.cz program HF Designer, vybrat fotografie z vašeho digitálního archívu, mezi fotodárky vybrat puzzle a umístit fotografii do šablony.

Kliknutím na „fotokoláž“ můžete do jedné šablony umístit více fotografií nebo vepsat různé nápisy, vložit cliparty a podobně. Můžete si tak navrhnout puzzle přesně dle svého vkusu. Vlastní puzzle můžete mít už od 199 Kč!

Více informací o fotodárcích a dalších fotoproduktech získáte na stránkách www.happyfoto.cz

 

Aktualizováno Pátek, 05 Listopad 2010 08:21