For Babies
Tipy na Vánoce IV PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Čtvrtek, 04 Listopad 2010 07:47

van_dar2 2V dnešních tipech na Vánoce, objevíte chytré hračky, dřevěnou klasiku, svět koní a moderní helikoptéru. O některé z hraček, si budete moci zasoutěžit už v pondělí 8.11.2010 na našem webu!

 

 

 

 

 

 

globus

Interaktivní Globus 

Tahle hračka pod stromečkem nadchne vaše děti i vás! Naučte děti hravou formou znalosti o naší Zemi.

Glóbus má dvě hrací výukové varianty - interaktivní mluvící naučný glóbus a zábavnou výukovou zeměpisnou TV hru, vše je samozřejmě kompletně v češtině! Děti poznají základní fakta o světě, kontinentech a státech, kde žijí jaká zvířata a významná místa světa. A než vyrazíte do zahraničí,  děti se naučí, jak se lidé zdraví na různých místech světa a na jakých národních jídlech si tam můžou pochutnat.  Připojením glóbusu k TV získáte zajímavou naučně zábavnou televizní hru, budete poznávat svět, světová významná místa, zvířata, místní jídla a jiné. Můžete virtuálně cestovat po celém světě plnit různé úkoly.

Interaktivní Glóbus a další chytré hračky, koupíte na www.superprodukt.eu, nebo ho můžete zkusit vyhrát ve Velké vánoční soutěži, která odstartuje na našem webu už 8.11.2010.   

 

drevo_pes

Tahačka pejsek s xylofonem v Dřevěném světě hraček 

Sháníte kvalitní českou dřevěnou hračku, která zaručeně udělá radost Vašim dětem? Pak navštivte e-shop drevenysvethracek.cz, kde najdete nepřebernou nabídku dřevěných hraček ať už tahacích se zvukem jako např. tahačka pejsek s xylofonem, která při tažení pohybuje ručičkami a hraje na xylofon či mnoho jiných. Sortiment obchodu obsahuje dnes více než 1500 dřevěných hraček, které rozvíjejí přirozenou tvořivost, hudební nadání či zručnost Vašich dětí. Hlavní důraz se klade na spolupráci s drobnými řemeslníky z různých koutů České republiky, kteří nabízí originální a nevšední zboží.

Více na www.drevenysvethracek.cz

 

 

 

pexeso_pro_usi

Pexeso pro uši

Nebaví už vaše děti klasické pexeso? A co kdyby místo obrázků, hledaly zvuky?

„Pexeso pro uši“ je vůbec PRVNÍ pexeso pro děti i dospělé ze série naučných her s logem Sova Moudrá hlava, které zavede účastníky do světa zvuků. Cílem hry je pozorně naslouchat a tím cvičit a rozvíjet sluchovou paměť. Princip hry „Pexeso pro uši“ spočívá v zapamatování zvuků rozložených kostek a posbírat co nejvíce párů kostek se stejným zvukem. Hra je vhodná také pro nevidomé a děti s poruchou zraku. Můžete si ale také zahrát tradiční pexeso a použít vizuální paměť a hledat barvy na spodní straně kostek. Velmi atraktivní a emocemi nabitá je pak složitější varianta hry pro starší děti při použití hrací desky a barevné házecí kostky. Jsou tedy 3 varianty hry.

Pexeso pro uši získalo čestné uznání poroty veletrhu For toys 2010!

Hru zakoupíte v prodejnách hraček a v řetězcích POMPO, WIKY, DRÁČIK, HOPÍK, PUNTANELA . Nyní je k dostání i ve vybraných knihkupectvích po celé ČR !

Více informací naleznete na: www.pexi.cz a na www.alexander-hry.cz

 

vrtulnik-speeder

Pro holky i pro kluky

Stále přemýšlíte, co nadělit svým ratolestem pod stromeček? CORFIX DISTRIBUTION s.r.o vám nabídne řešení, ať už máte doma kluka nebo holku.

Co třeba zkusit řadu Bella Sara? Bella Sara je svět koní pro dívky ve věku 6–14 let. Na internetové adrese www.bellasara.cz si může každá dívka vytvořit zdarma svůj účet s vlastní stájí, kde se může o své koníky starat, hrát s nimi hry či procházet světem Bella Sara díky hře Bella Sara Dobrodružství. Se světem Bella Sara je spojena sběratelská edice Bella Sara, která zahrnuje sběratelské karty a alba, dopisní sadu, hru Bella Sara Memo, figurky koníků a hříbat Bella Sara, puzzle a v neposlední řadě časopis Bella Sara, který vychází pravidelně každý měsíc.

Vašeho syna jistě potěší RC model vrtulníku SPEEDER. Vrtulník je 3,5 kanálový s infračerveným ovládáním a elektronickým gyrem. Je vybaven akumulátorem Li-Po 3,7V 180mAh. Digitální proporcionální řízení spolu s digitálním gyrem umožňují plynulý pohyb vrtulníku ve třech rovinách. Je vhodný pro začínající až středně pokročilé piloty. 

Všechny tyto produkty a mnoho dalších, můžete koupit s akční slevou 15 % v e-shopu společnosti CORFIX DISTRIBUTION na http://eshop.corfix.cz/. Pro uplatnění slevy uveďte v objednávce heslo „Rodinaaja“

­