For Babies
Máme dvojčata 6 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Čtvrtek, 04 Listopad 2010 06:26

dd_5.mesic2Kluci mají 16 týdnů a já si je pořád hlavně užívám. Kromě toho, že v noci méně spím, nepociťuji žádnou větší starost navíc. Možná je to více práce s koupáním a oblékáním, ale jsou tak úžasní, ž na to zapomínám. Oba jsou velcí smíšci a je nádherné vidět jejich úsměvy dvojmo.

 

 

Rostou a prospívají, jak mají. Zatím jim stačí mlíčko od mámy a já doufám, e do začátku příkrmů, to zvládneme bez umělého.

 

Zato náš tříletý Tomášek mi dává psychicky zabrat, má období vzdoru, vztekání a odmlouvání. Někdy opravdu nevím, jestli mu dát na zadek nebo ho nechat vyvztekat a nevím, jestli se vzteká, protože žárlí na brášky nebo je to věkem.Musím ale říct, že Tomášek má kluky rád a nikdy by jim neublížil a ani nejsou žádné náznak toho, že by chtěl. Snažím se mu věnovat, ale času už není tolik, jako před dvojčaty. Když počasí dovolí, jdeme hned po školce ven, kluci spí v kočárku a tomášek se může vyřádit. Chodíme na různé akce a soutěže, kde je opravdu šťastný.

 

Ve čtyřech měsících kluci zase chytli rýmu a kašel. Doktor ja ne čtyřměsíční prohlídce prohlédl a naočkoval hexavakcínou a synflorixem. Davídek ve 4 měsících váží 6850 g a měří 64,5 cm a Danečke má 6300 g a 63 cm.

 

Dva dny po prohlídce jsme už u doktora byli podruhé, Davídek má dávivý kašel a Daneček chroptivý. Oba už měli chycené průdušky a tak jsme dostali sirup. Kluci jsou neskutečně šikovní. Přestože je kašel musí trápit, nejsou plačtiví a tváří se, jako by jim nic nebylo.

 

Tomášek mi dává zabrat. Slyším od něj stále ne ne ne, nechci, nebudu a neumím a jsem z něho v koncích. Zato ve školce ho stále chválí, že pěkně poslouchá. Asi doma pouští páru…

 

Konec čtvrtého měsíce ale také přinesl mnoho změn u dvojčat. Ale o tom zase příště..

 

 

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo