For Babies
Tipy na Vánoce III PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Středa, 03 Listopad 2010 12:59

 

stromek_darkyV dnešních tipech pod vánoční stromeček najdete kosmetiku, spací pytel, který se v mžiku promění na kombinézu, legendární společenskou hru a dílničku pro malé kutily.

 

 

 

 

 

 

 

Dětská dílna Deluxe

Máte doma malé kutily, kteří by stále chtěli pomáhat tatínkovi? Pak je Ježíšek zaručeně potěší luxusní novinkou od americké firmy Step2.

Dětská dílna Deluxe nabízí neomezenou zábavu s nářadím a pracovním pultem jako mají profesionálové. Velká pracovní plocha obsahuje otvory pro šrouby, matice. Unikátní realistické díly stavebnice vypadají jako ze dřeva, jsou vyrobeny z nezničitelného Durafoamu při zapojení fantazie lze z dílů "dřevěné" stavebnice vytvářet rozmanité výrobky (součástí jsou 4 projekty). Kromě panelu na zavěšení pracovních nástrojů, skříněk, zásuvek a různých nádobek na šroubky a poliček, najdete nad pracovní deskou také světlo. V ceně je i 50 kusů příslušenství: elektrická vrtačka s reálnými zvuky, vrtáky, pila, kladivo, kleště a mnoho dalšího. Hra s pracovním náčiním a stavebnicí navíc podporuje koordinaci rukou. Dílnu a další zajímavé produkty pro Vaše ratolesti, si můžete objednat na www.steptwo.cz.

Líbí se vám výrobky firmy Step2? Zkuste vyhrát luxusní kuchyňku a hudební nástroj Maracas ve Velké vánoční soutěži, která odstartuje už v pondělí na www.rodinaaja.cz

 

151 splft 49 4quadri

Spací pytel POLAR 

Chcete pro své dítě ideální spací pytel, který dobře poslouží v postýlce, kočárku i autosedačce, aniž by na něj někudy foukalo? Zvažujete zda vašemu batoleti koupit fusak nebo kombinézu? Odpovědí na všechny vaše otázky, je spací pytel POLAR pro děti od 0 do 3 let.

Spací pytel POLAR je propracovaný do všech detailů a zajistí Vašemu dítěti maximální pohodlí nejen při spánku. Kvalitní materiál zajišťuje svým složením optimální teplotu. Zapíná se pod krkem na patentky, aby vaši ratolest neškrábal zip. Důmyslně vyřešené zipy na spodní části umožňují dvojí použití - jako pytle nebo snadným přepnutím jako kombinézky. Otvory na nožičky umožní dítěti v kombinéze pohodlně chodit a jistě ho i potěší krásné barvy s veselými aplikacemi.

Spací pytel POLAR ve více velikostech, a mnoho dalších produktů pro vaše ratolesti, koupíte na www.babywelt.cz.

 

 

osadnici_v2

Osadníci z Katanu

Nadělte svým dětem pod stromeček legendu mezi společenskými hrami.

Již 15 let uplynulo od uvedení hry Osadníci z Katanu a je o ni stále větší zájem. Osadníci z Katanu znamenali přelom v novodobé historii stolních her. Nejen, že jsou hrou chytrou i vtipnou zároveň, ale díky variabilnímu hernímu plánu se hra vyvíjí pokaždé výrazně jinak a na dlouhou dobu vás neomrzí.

Přeneste se v čase do doby objevných cest. Vaše lodě po dlouhé, úmorné cestě plné strádání dorazily k pobřeží ostrova Katan. Ale vy nejste jediní, kdo ostrov objevil. I další neohrožení námořníci se vylodili na pobřeží Katanu. Zakládáte první dvě osady. Postupně stavíte silnice, budujete vesnice, ze kterých později vyrostou města. Veškeré dění na ostrově určuje výměnný obchod. Je třeba jednat promyšleně. Zakládejte vesnice na strategických místech, obchodujte výhodně, pak budete mít šanci na úspěch. Vytyčte si jasný cíl: Staňte se pánem Katanu!

Hra Osadníci z Katanu nabízí několik dalších variant, jako např. Osadníci z Katanu – Kupci a barbaři nebo Osadníci z Katanu – Atlantis. Všechny si můžete objednat na www.albi.cz.   

 

orif_paleta

Motýlí paleta Oriflame Beauty 

Kosmetika je stálicí mezi vánočními dárky, co takhle zkusit kvalitní švédskou kosmetiku od Oriflame? Nechte si poradit kosmetickou poradkyní, která přijde za Vámi domů a nemůžete udělat chybu…

Ať už chcete vykouzlit jemné přirozené líčení, nebo dramatický efekt, s unikátní motýlí paletou v limitované edici je to hračka.  Motýlí paleta Oriflame Beauty je navíc perfektní jako dárek – i když váháte, jaké odstíny má obdarovaná nejraději, s paletou se určitě trefíte!

Paleta obsahuje: 8 očních stínů, 4 lesky na rty, 2 tvářenky, 3 aplikátory.

Na www.oriflame.cz si můžete prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat.

 

Aktualizováno Středa, 03 Listopad 2010 14:01