For Babies
Tipy na Vánoce II PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Úterý, 02 Listopad 2010 08:23

van1Hledáte ideální dárek pro děti, babičku nebo třeba těhotnou švagrovou? V druhých tipech na nákup najdete logickou skládačku, dřevěnou hračku, spací pytel, který se v mžiku promění na kombinézu a tip na originální foto dárek.

 

 

 

 

 

 

 

 

corfixLogické skládačky Think Fun

Unikátní logické skládačky Think Fun jsou určeny pro děti i dospělé a jsou navrženy s cílem rozvíjet logické myšlení a prostorovou představivost. Postupné řešení úloh od jednoduchých po náročné potrápí vaše mozkové závity. Hry zaručují dlouhé hodiny zábavy s důrazem na rozvoj logického myšlení.

Logické skládačky Think Fun koupíte s akční slevou 15 % v e-shopu společnosti CORFIX DISTRIBUTION. Pro uplatnění slevy uveďte v objednávce heslo „Rodinaaja Thinkfun“.

 

 

 


krtekKrteček a jeho kamarádi v Dřevěném světě hraček


Znáte oblíbenější dětskou postavičku než je krteček? Chcete navíc hračku z kvalitního přírodního materiálu? Ta pravá volba je pak kouzelná dřevěná postavička krtečka, která zaručeně udělá radost všem dětem. Krtečka a jeho kamarády ve všech různých podobách a tvarech najdete v e-shopu drevenysvethracek.cz. Sortiment obchodu obsahuje dnes více než 1500 dřevěných hraček, které rozvíjejí přirozenou tvořivost, hudební nadání či zručnost Vašich dětí.

Více na www.drevenysvethracek.cz

  


dino_dostihyDostihy a sázky Junior

Dostihy a sázky, patří již 25 let mezi klasické hry, které zná snad každý. Nyní česká společnost Dino Toys s r.o., jednička na trhu ve výrobě puzzlí a deskových her, uvádí na trh potomka této klasické deskové hry - Dostihy a sázky Junior. Dětská varianta nejúspěšnější české hry má přizpůsobená pravidla pro děti od 5 let. Hráči během hry nakupují své poníky a další potřebnou koňskou výbavu (ohlávku a sedlo). Ten hráč, který bude vlastnit dva různé poníky a oba je bude mít vybavené ohlávkou a sedlem, zvítězí. Během hry se děti nenásilně seznamují s hodnotou peněz, procvičí si základní počítání, učí se přiměřenému riziku a ještě se během hry dobře pobaví. Pro nejmenší děti od 5 let je určena zjednodušená varianta hry bez peněz.

 Dostihy a sázky Junior jistě vaše děti potěší a postarají se o kvalitní zábavu po dlouhé zimní večery. Hru můžete koupit na www.dinotoys.cz

kalender_a3_titel_czOsobní fotokalendář na rok 2011

Přemýšlíte, co nadělit pod stromeček babičkám? Z fotokalendáře budou mít radost celý rok. Fotokalendář je osobní, kreativní, může být i vtipný a hlavně originální! Neváhejte použít svoje fotky, nebo naopak její (jeho) fotky, fotky z dětství, fotky z výletů, fotky s vašimi dětmi nebo domácími mazlíčky, fotky z vašeho života… Stačí stáhnout z webové stránky www.happyfoto.cz program HF Designer, vybrat fotografie z vašeho digitálního archívu a pustit se do zábavné práce. Program je tak intuitivní, že nebudete muset číst žádné manuály, a na to, jak funguje, přijdete velmi rychle sami. Po vytvoření grafického návrhu následuje objednávka tisku kalendáře, kterou zvládnete jedním kliknutím. Cena fotokalendáře je již od 249 Kč!

Více informací získáte na stránkách www.happyfoto.cz

Aktualizováno Středa, 03 Listopad 2010 08:46