For Babies
Tipy na Vánoce I PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Pondělí, 01 Listopad 2010 05:34

van_darkyRok se s rokem sešel a za chvíli jsou tu zase Vánoce. Přemýšlíte už, co nadělíte svým ratolestem pod stromeček? Co takhle „opravdového“ koníka, obří stavebnici nebo mluvící mapu? Podívejte se s námi na vánoční tipy, o některé budete moct už příští týden soutěžit.

 

 

 

konk

Koník ponnie

Které dítě by nechtělo roztomilého koníka, na kterém by mohlo jezdit?

Koník ponnie je unikátní novinkou, která kombinuje roztomilost a jemnost plyšové hračky s nápaditým mechanismem fitness přístroje. Ponnie rozvíjí koordinaci pohybů dítěte a zapojuje důležité svalové partie, které nejsou běžně zatěžovány. Kouzlo této hračky je v tom, že se uvádí do jízdy pohyby dítěte, které reálně připomínají jízdu na skutečném koni (nemá motor a nejsou potřeba tedy žádné baterie). Koník se rozjede nasedáním a vysedáním ze sedla. Směr jízdy si určuje jezdec natáčením madel. Kostra koníka je vyrobena z odolné kovové konstrukce a koník se pohybuje na obdobných kolečkách, jako jsou na in-line bruslích.

Koník ponnie má 4 barevné varianty a dokonce můžete mít i jednorožce. K dostání je ve dvou velikostech. Pokud vaše dítě netouží po ničem jiném, než najít pod stromečkem koně, nemůžete sehnat lepší dárek.

Koníky můžete objednávat na www.ponnie.cz

Nebo zkuste jednoho malého koníka vyhrát ve Velké vánoční soutěži na webu rodinaaja.cz, která startuje už příští pondělí.

daneco

Stavebnice Daneco

Zařizujete dětem v pokoji malou hernu a toužíte po krásných barevných a přitom bezpečných doplňcích, které mají ve školce? Nadělte dětem pod stromek stavebnice od české firmy Daneco. Firma vsází na kvalitní zpracování výrobků a použitých materiálů, která zaručí dlouhodobou funkčnost i v náročných podmínkách. Daneco věnuje mimořádnou pozornost výběru všech používaných materiálů a jejich zpracování. Samozřejmostí jsou bezpečnostní atesty výrobků nebo použitých materiálů. Daneco nabízí vše pro zařízení dětské herny, od molitanových stavebnic, přes bazény s balonky po dětský nábytek a odrážela.

Široký sortiment si můžete prohlédnout a objednat na www.daneco.cz.

Nebo zkuste jednu ze tří molitanových stavebnic vyhrát ve Velké vánoční soutěži, která startuje na našem webu v pondělí 8.11.2010.

mapa

Mluvící mapa ČR

Chcete své děti zábavnou formou naučit znalosti o České republice? Pak by měly pod stromečkem najít mluvící mapu, která je naučí poznávat české a moravské kraje, krajská města, hrady zámky, řeky, pohoří, sousední státy a mnoho dalšího. Mapa obsahuje celkem 60 aktivních míst a 120 otázek, ze kterých vaše ratolesti vyzkouší. A věřte tomu, že je to bude bavit více než zkoušení před tabulí. Mapa ale není vhodná jen pro školáky. Nové znalosti s ní můžou získat předškoláci a vědomosti si osvěžíte i vy dospělí. V neposlední řadě je mapa také krásnou dekorací dětského pokoje.

Objednat ji můžete na www.superprodukt.eu, kde najdete i další chytré hračky pro všechny věkové kategorie. Některé z nich budete moci vyhrát i ve Velké vánoční soutěži.

Aktualizováno Úterý, 02 Listopad 2010 13:11