For Babies
Milý Ježíšku... I PDF Tisk Email
Napsal uživatel Marika   
Neděle, 10 Říjen 2010 21:09

van_sviceNaše čtenářka Marika poslala zajímavý článek a odtartovala tím nový soutěžní seriál pro Vás čtenáře. Co byste chtěli najít pod stromkem? Přály jste si jako děti něco velkého od Ježíška? Zažili jste o Vánocích nějaké obrovské překvapení nebo naopak zklamání? A o co si píší vaše děti? Pište nám vaše vánoční příběhy. Každý zveřejněný získá knihu. V prosinci pak jeden ze všech došlých vylosuji, a výherce získá balíček kosmetiky Oriflame.

 

Za okny už jen málokdy prosvítá sluníčko a pošmourné počasí mě pomalu nutí přemýšlet na blížícími se Vánoci. Mezi vymýšlením dárků pro naše ratolesti jsem se zasnila nad tím, co bych si přála já.. Kdyby Ježíšek plnil přání nás dopělých, přála bych si 5 dní volna. První pro sebe, druhý pro mě s manželem, třetí pro dcerku, čtvrtý pro syna a pátý pro celou rodinu...

 

 

Ponořila jsem se do svých představ prvního dne. Ráno spím až do desíti a po probuzení na mě čeká voňavá káva s čerstvým křupavým pečivem a jogurtem, po snídani přijde kadeřnice, manikérka a kosmetička, aby mi v pohodlí domova upravily vlasy, nehty a pleť. Po hýčkání následuje oběd v podobě lososa na bylinkovém másle. A následuje schůzka se stylistou, který mi poradí s nějakými novými kousky do šatníku. Den bych zakončenila voňavou lázní a masáží.

 

Druhý den bych si přála probudit se vedle manžela, tentokrát bych si odpustila hupsnutí dětí do naší postele. A vlastně bych si klidně odpustila i jídlo a další každodenní nutnosti, k posteli bych připravila dvě lahve sektu, pár jednohubek, čokoládu a z postele bychom vylezli až další den...

 

Třetí den bych chtěla strávit jen s čtyřletou dcerkou. Převlékly bychom se za princezny, namalovaly bychom hromadu obrázků a vyrobily bychom různé dekorace do bytu. Po obědě by následoval dortík v oblíbené cukrárně a zoologická. Den by byl zakončený povídáním o našich holčičích starostech a než by usnula, zapletla bych jí vlásky, aby je měla ráno krásně kudrnaté.

 

Čtvrtý den se šestiletým synem, by byl plný akce, dopoledne bychom strávili v bazénu a odpoledne na kolech. Večer by proběhl u televize, pokud by běžel zápas fotbalu nebo hokeje, nebo bychom si dali nějakou hru na playstationu.

 

No a konečně pátý den bych chtěla strávit s celou rodinou a přitom vynechat stresy jako ranní vstávání, vaření, uklízení... Prostě aby ten den proběhl tak, jak si každý z nás přeje, abychom se na sebe usmívali, potkali se doma, ale i si užili to, co nás baví, aby zkrátka každý měl kousek každého z rodiny a zároveň své soukromí. Ono se to špatně popisuje, ale kdo prožívá každé ráno hekticky, jako vypravit děti do školky, sebe a manžela do práce, po návratu uklidit, uvařit atd., tak asi přesně ví, jak by takový den bez některých záležitostí, měl vypadat..

 

A proto milý Ježíšku, naděl mi pod stromeček těchto 5 dní, nebudu už chtít nic jiného.

 

Aktualizováno Neděle, 10 Říjen 2010 21:22
 
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo