For Babies
Máme dvojčata 4 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Pondělí, 27 Září 2010 04:44

dd_2.mesicKdyž dvojčátka onemocní

 

Na dvouměsíční kontrole v poradně, jsme byli pochváleni. Kluci krásně prospívají a při plném kojení má Davídek 5300 g a 57 cm a Daneček 4780 g a 56 cm, to znamená, že Davídek nabral za měsík kilo a Daneček dokonce 1300 g! Oba za dva měsíce vyrostli o 8 cm. Jinak máme vše v pořádku.

Týden po kontrole v poradně, začalo Danečkovi vytékat z ouška.

 

 

Doktor nás poslal na ušní, kde zjistili zánět a dostal antibiotika. Ve třech měsících mají být kluci očkováni Synflorixem, tak doufám, že se to už nebude opakovat.

 

Začínáme mít i klidnější noci, kluci vydrží bez kojení i 5 hodin, takže baští jen 2x. Někdy se ale v noci vzbudí třeba pětkrát. Někdy si trochu pospí ráno, ale další hlavní spánek přes den, přichází kolem poledne a pak ještě jeden odpoledne. Ve 20 hodin kluky ukládám po koupání do postýlek, usínají sami.

 

Kontrola na ušním, po týdnu, dopadla dobře, Daneček má ouška v pořádku. Co mě ale rozčílilo, že i přesto, že jsem byla objednána na kontrolu, musela jsem s dvouměsíčním miminkem čekat hodinu a půl, než jsem přišla na řadu. Doktor je po mozkové obrně, tak je trochu pomalejší….

 

Chvilku na to oba kluci dostali rýmu. I v noci jsem jim musel odsávat nosánky vysavačem a bála jsem se, že se vzbudí. Ale usnuli vždy bez problémů.

 

V den, kdy měli kluci 3 měsíce, dostal Daneček zase zánět středního ucha. Tentokrát dostal na ušním jen kapky do uší a po téměř dvouhodinovém čekání jsme odcházeli domů. Chtěla jsem se napříště objednat na kontrolu, abych zase nemusela s tak malým miminkem čekat hodiny v čekárně plné nemocných lidí. Bylo mi ale řečeno, že to nejde, že to by mohl chtít každý a kde by potom byli… Naštvaná a nechápající jsme s Danečkem odešla..

 

Jak dopadla tříměsíční prohlídka dvojčat? A jaké patálie měla s kašlem? O tom zase příště .

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo