For Babies
Móda do školy i na ven PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Pondělí, 30 Srpen 2010 20:47

ff_klukBěžné oblečení pro každý den – že nevíte, co si pod tím představit? Na doma i do práce pro holky, kluky, do školy, na hraní či na sport, prostě základní oblečení, se kterým úplně všichni začínáme svůj den. Jenže děti se snadno zamažou nebo přijdou s roztrženou nohavicí. Chcete své děti oblékat hezky, kvalitně, ale hlavně levně? Inspirujte se kvalitními kousky za málo peněz. 

 

Kolekce F&F Basics kids nabízí základní dětský sortiment, který je nezbytnou součástí každodenní výbavy vašich ratolestí, ať už je vypravujete do školy nebo na prázdninový tábor – naleznete zde bavlněné bílé tričko s krátkým rukávem za 65 Kč, pohodlné sportovní tepláky za 140 Kč, mikinu s kapucí za 200 Kč nebo klasické džíny za 150 Kč. To vše samozřejmě pro holky i kluky.

 

ff_holka

Vzhledem k tomu že se jedná o oblečení pro denní nošení, můžete se spolehnout na vysokou kvalitu použitých materiálů, které jsou pohodlné, zcela nenáročné na údržbu a samozřejmě vhodné pro časté praní. Pokud jste právě zjistili, že pár takovýchto normálních pohodlných kousků za velmi příznivé ceny pro své dítko potřebujete, ať již do nové výbavy pro nadcházející školní rok, nebo pouze v rámci obnovy šatníku po letních prázdninách, kolekce F&F Basics je zde právě pro vás!