Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Po sexu mě bolí břicho! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Pondělí, 14 Duben 2008 13:14

Nevím, čím to je, ale některý měsíc těsně před měsíčky mám poměrně velké problémy při sexuálním styku. Nemyslím si, že by mi něco zvláštního bylo, ale v průběhu aktu se mi začne podbřišek svírat až ke křečovitým stahům, připomínajícím porod!

Rodím vlastně každý měsíc, protože bolesti z první doby porodní se menstruačnímu krvácení i bolestem v počátku porodu zcela vyrovnají. Pomáhá teplo, klid a pitný režim. Bolí mne dokonce i genitálie zevně. Měsíčky si to ke mně přihasily už v jedenácti, jsem tedy na podobné strasti zvyklá a přes bylinky i několikaměsíční antikoncepční kúru na mne nepomáhá nic, snad jen těhotenství, ale to je věc jak znám dočasná…

Vyzkoušela jsem všechno i přes zaručenou Ajurvédu, ovšem jediné co bylo zaručené je, že nic nepomohlo. Kamarádka má také stavy, kdy sedí přilepená na toaletě, na kolenou má lavor a docela nedávno mi psala, že zažila podobné stavy po sexu jako já. Křeče stahují podbřišek, vystřelují do kříže a vydrží takto ostře bodat i dvacet minut v kuse. Pomůže analgetikum, ale chce to i diazepam pro muže, protože ne každému milému je příjemné působit ženě svým penisem bolest. Ovšem jak říci muži, že tělo se připravuje na menzes a je již uvnitř jaksi celé bolavé, oteklé a naběhlé stejně jako prsa, když je touhou posedlý?

Třetí den menze se vše včetně libida vrátí do normálu a jakmile přestanu krvácet úplně, není problém se sexu oddat, ovšem proč se tyto stavy objevují, to skutečně netuším. Není to tedy zjevně nic psychického, ale stává se to. Vám také?

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo