For Babies
Čekám postižené dítě II PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lída   
Pondělí, 19 Červenec 2010 05:46

8Dvě čárky

S Věrkou se známe už od základky, když se ale odstěhovala za prací na druhý konec republiky, moc už jsme se nevídaly. Naštěstí existuje mail, skype a další podobné vymoženosti. Píšeme si každý týden alespoň jednou. V mailech mám uložené všechny její dopisy a s jejím svolením je zveřejním. Třeba dodám odvahu dalším maminkám s podobným trápením.

 

 

2.11.2007

 

Myslím, že svatební cesta už nemohla být krásnější, vedro bylo skoro nesnesitelné, ale aspoň byl o důvod víc, trávit čas v posteli v klimatizovaném pokoji. Večer jsme chodili na dlouhé procházky po pláži a já měla pocit, že jsme se potkali teprve včera a jsme čerstvě zamilovaní. Vůbec se mi z dovolené nechtělo. Po víkendu zase do práce…

 

17.11.2007

 

Pořád čekám na menze, už mám zpoždění 5 dní, ale bojím se jít koupit těhotenský test. Co když zase o ni nejde?

 

20.11.2007

 

Tak a je to tady. ČEKÁME MIMINKO!!!! Zítra napíšu víc.

 

21.11.2007

 

Robert přišel včera domů a viděl mě, jak celá zářím, chtěla jsem se mu vrhnout kolem krku, ale rozleželo se mi to. Testík mi ukázal 2 čárky, druhý test taky no a třetí, až šestý takyJ. Všechny jsem si je schovala, ale rozhodla jsem se, že se nejdřív objednám na gyndu a Robertovi dám pod stromeček až fotku z ultrazvuku. Teda jestli to vydržím…

 

29.11.2007

 

Potvrzeno, jsem těhotná už 7 týdnů! Vůbec na sobě ještě nic nepociťuju a to mám v bříšku mrňouska už skoro 2 měsíce, pořád tomu nevěřím. Termín porodu mám 21.7.2008, krásně si to naše maličké načasovalo, nejdřív bude jako dáreček pod stromek a až se narodí, udělá nám radost k výročí svatby.

 

20.12.2007

 

Tak už mám všechno, těhotenskou průkazku i první fotečku z ultrazvuku. Těším se, jak se bude Robert tvářit u stromečku. Koupila jsem krásnou malou krabičku, do ní dala zelené bačkorky, těhotenské testy, průkazku a navrch fotečku. Zabalila jsem to ještě do dalších dvou krabiček, ať to nemá tak jednoduchý.

 

25.12.2007

 

Robert byl nadšený, chytnul mě do náruče a pak zase položil, aby prý toho mimíčka moc nepomačkal. Už začal vymýšlet jména a plánovat, co všechno budeme ve třech podnikat. Celý večer opakoval „tak my budeme tři“. Je to jako pohádka.

Dneska jsem to oznámili i mým a jeho rodičům, máma brečela, tchyně nám hned vrazila zaprášenou krabici s výbavičkou, kterou schovávala na své první vnouče ještě po jejích dětech. Ještě teď se tomu smějeme, škrobené košilky, dupačky v barvách, které zrovna byly k mání.. Ale ručně pletené svetříky jsou opravdu nádherné, ty určitě využijeme.

 

Jak dopadl první triple test? A jak je těžké se rozhodnout o osudu dítěte, které nosíte pod srdcem? O tom se dočtete zase příště.

 

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo