For Babies
Čekám postižené dítě I PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lída   
Pondělí, 12 Červenec 2010 06:44

03Jak to všechno začalo.

 

Nový seriál má trochu smutný nádech, ale optimizmus maminky Věry, by mohl leckdo závidět. Není totiž jisté, zda se její miminko vůbec dožije porodu. Jak takové těhotenství prožívá a jak se k miminku staví její partner? O tom nám napsala její dlouholetá kamarádka.

 

S Věrkou se známe už od základky, když se ale odstěhovala za prací na druhý konec republiky, moc už jsme se nevídaly. Naštěstí existuje mail, skype a další podobné vymoženosti. Píšeme si každý týden alespoň jednou. V mailech mám uložené všechny její dopisy a s jejím svolením je zveřejním. Třeba dodám odvahu dalším maminkám s podobným trápením.

 

 

15.2.2007

 

Ahoj Liduško, jsem ten nejšťastnější člověk na světě. Robert mě včera požádal o ruku. Už máme i termín svatby 7.7.2007. Jen doufám, že ještě bude nějaké místečko. Počítám, že se tohle krásný datum zamlouvá více párům, ale uvidíme a kdyžtak to pozměníme.

Nejlepší na tom bylo, že jsem vůbec nic netušila. Šli jsme normálně na véču, jakože ke svátku zamilovaných, no a on mi dal do skleničky sektu prstýnek, když jsem šla na záchod. No romantika jako blázen. Ale už musím letět, povyprávím večer na skypu.

 

21.2.2007

 

Tak datum svatby potvrzen, jen měli místo až v 15 hodin. Ale to nevadí, budeme to mít trochu jinak. Místo svatebního oběda bude svatební večeře. Jo a domluvili jsme se, že vysadím antikoncepci. Ne po svatbě, teď hned, aby se mi vyčistil organizmus a třeba se zadaří miminko. Jo a samozřejmě jsi zvaná, jen dej vědět, jestli dorazíš sama nebo s novým objevemJ.

 

15.3.2007

 

To bys ani nevěřila, kolik je příprav kolem svatby. Vůbec nevím, co dřív. Navíc nám šéf naložil hrozně práce, takže dělám přesčasy a třeba svatební salony mají jen do 17, takže se ani nedostanu pro šaty. Ale stejně nevím, jestli je nemám vybrat na poslední chvíli, co kdyby se miminko povedlo?

 

28.6.2007

 

Byla jsem na gyndě kvůli zpoždění a těhotná teda nejsem. Ach jo a já byla tak natěšená, že se to povedlo. Ale aspoň si líp užiju svatbu. Nemůžu uvěřit, že už se to blíží. Jsem hrozně nervózní, ale na druhou stranu už se těším, až to budeme mít za sebou. Pořád nevěřím, že po 25 letech budu mít jiný příjmení, nějak se s tím neumím sžít. Jsem zvědavá, za jak dlouho si zvyknu. Až teď mi dochází, že budu muset změnit mail, kreditu, veškerý smlouvy a pojistky.. No je toho vážně hromada. Jo a už jsme zaplatili tu svatební cestu, odlétáme v říjnu směr Dominikánská republika. Prostě pohádka.

 

10.7.2007

 

Ještě jednou ti moc děkuji za dar, byl fakt neoriginálnější:-D. Svatební noc byla vášnivá, tak čekám, jestliže mrcha dostaví nebo ne, ale to už by bylo až moc nádherný.

 

14.10.2007

 

Tak už snad mám všechno sbalené. Už jen týden a letíme. Nemůžu se dočkat. Těším se, jak si odpočinu od práce, ale hlavně tam budeme jako v ráji. Kéž by se nám podařil ten prcek. Já vím, už jsem s tím otravná, ale vždyť už se snažíme tak dlouho a nic. Po dovolený jsem objednaná zas na gyndu, ale doktorka stejně říkala, že se musíme snažit aspoň rok a pak kdyby to nešlo, tak bude něco dělat.

 

Jak Věra zjistila, že je těhotná? A co následovalo potom? O tom se dozvíte zase příště..

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo