For Babies
Podruhé na IVF XVI PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Sobota, 03 Červenec 2010 04:45

lenka_23ttČekáme dvojčata

 

Kontrola ve 23 mi dopadla dobře, kluci se mají k světu, na ultrazvuku to vypadalo, jako by si dávali pusinky. Jejich pohyby jsou stále intenzivnější. Všechny testy mám zatím v pořádku a jsem zavřená. Doufám, že to tak ještě aspoň 3 měsíce vydrží.

 

Tomík mi začal ve školce i spinkat, což je pro mě samozřejmě obrovská pomoc. Chodím ho vyzvedávat až v 15 hodin, ale i tak se mu domů moc nechce. Občas mě přepadnou myšlenky, jestli budu třem klukům dobrou mámou nesmím zapomenout, že jsem i manželka. Jak to všechno rozdělit? Mám obavy, abych Tomíka nějak nezanedbávala po citové stránce. abych mu dávala stále pocit jistoty a lásky na který je od nás zvyklý. Je to pro mě moc důležité a pořád doufám, že to tak zůstane. Náš 32 měsíční drobeček mi dělá velkou radost, roste z něj osobnost a myslím, že jeho výchovu zatím zvládáme.

 

Ve 26 týdnu těhotenství jsme jeli opět na kontrolu ledvinek do Ústí nad Labem. Jeden je má naprosto v pořádku a druhému se diletace nijak nezhoršila, takže je to podle paní doktorky dobré a na další kontrolu nás objednala až ve 32 týdnu, abychom věděli, v jakém stavu budou, než přijdou na svět.

 

V tom samém týdnu jsem opět prodělala zátěžový test na cukr a stejně jako u Tomíka, my vyšly vyšší hodnoty. Čekají mě proto dva dny v nemocnici, kdy mi po každém jídle budou brát krev z prstu. Na tu dobu jsme zajistili Tomáškovi hlídání u babičky a doufáme, že mě třetí den pustí domů a vše bude v pořádku.

 

Jaký byl pobyt v nemocnici? A jak jí dopadly testy na cukrovku? To se dozvíte zase za 14 dní.

 

Předchozí díl najdete tady: http://www.rodinaaja.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=2050:podruhe-na-ivf-xiii&catid=107:dvojata&Itemid=311

 

První díl najdete tady: http://www.rodinaaja.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=1703:podruhe-na-ivf&catid=114:maminky&Itemid=319Aktualizováno Sobota, 03 Červenec 2010 04:50
 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo