For Babies
Prázdniny jsou tu PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Čtvrtek, 01 Červenec 2010 05:38

klisteVysvědčení je rozdáno, školy zejí prázdnotou a dětem začaly prázdniny. Jak se u vás slavilo vysvědčení a co budou vaše děti dva měsíce podnikat?

 

 

Monika: Náš pubertální syn přinesl první vysvědčení ze střední a pěkné. Jen si mohl odpustit oslavu s kamarády, zašli si na pivo. Ale co si vzpomínám, bylo to tak i za nás a když to děcka nepřehnala, tak proč ne. Dcerka měla ve čtvrté třídě samé jedničky. Tonda už je na veškeré aktivity s rodinou moc cool, jak říká, takže letos má o prázdninách brigádu a na konci srpna jede s partou na čundr po čechách. Trochu se o něj bojím, ale zase se aspoň trochu osamostatní. Káči vysvědčení jsme oslavili v cukrárně a v půlce července s námi pojede do Chorvatska.

 

Jana: My jsme letos měli první vysvědčení. Adélka měla samé jedničky a o víkendu to budeme slavit s celou rodinou. O prázdninách vyrazíme po Čechách, navštívíme nějaká Zoo, strašidelné muzeum a aquapark.

 

Simona: S holkama oslavíme vysvědčení o víkendu, vyrazíme do Zoo, na oběd a na něco dobrýho. Nikča má v sedmé třídě jen dvě dvojky a Hanka ve druhé samé jedničky, takže je co slavit. Za týden pak obě holky vyrazí na tábor a já s manželem a přáteli do kempu jako každý rok.

 

Eva: My teda moc co slavit neměli. Péťa má v osmé třídě dvě čtyřky a bohužel zrovna tohle vysvědčení je důležité pro střední školu. O prázdninách půjde na brigádu a budeme hledat vhodný učební obor, na který by se mohl příští rok přihlásit.

Chceme zkusit u známého automechanika, jestli by to Péťu nebavilo a taky bude pomáhat na stavbě. Šikovný zedník taky není k zahození, ale stejně jsem trochu zklamaná. Oslava bude malá v duchu rodinném no a v srpnu ještě Péťa pojede k babičce na Moravu na týden.

 

A jak jste slavili vysvědčení vy? A kam děti letos vyrazí?