For Babies
Nevěrný manžel 22 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zara   
Pondělí, 28 Červen 2010 05:05

Blížily se Vánoce, které jsme měli poprvé strávit ve třech. Těšila jsem se jako malé dítě. Rodinou idylku a sen o šťastné rodině, ale manžel zbořil jako domeček z karet.

 

Dovolená byla pohádková, skoro jako svatební cesta, ale byla mnohem víc, protože jsem si na ní opravdu užili Nikolku. Ta se ukázala jako rozený cestovatel, zvládla letadlo i autobus, jen moře se trochu bála.

 

 

Ale nakonec to všechno zvládala. V době dvou odpoledních spánků, jsem s Honzou vyráželi na jídlo a na procházky okolo šumícího živlu a večer, když Nikolka „odpadla“ únavou, jsme popíjeli víno na terase, pozorovali červenou oblohou a později hvězdy a užívali  povídali jsme si dlouho do noci jako dřív. Už ne o minulosti, ale o budoucnosti, o tom, že si jednou postavíme domeček se zahrádkou, pořídíme si velkého hlídacího psa, který bude milovat děti, já si budu pěstovat bylinky a zdravou bio zeleninu, na kterou si potrpím atd.

 

14 dní po návratu z dovolené mi těhotenský test prozradil, že se nám opravdu zadařilo. Radostnou zprávu jsem Honzovi hned oznámila a ten mi slíbil, že si miminko užiju daleko víc, než Nikolku, že už nás nikdy nebude trápit. Když píšu poslední kapitolu, do porodu naší druhé dcerky, mi zbývá měsíc a náš vztah s Honzou je stále plný lásky. Večer mi masíruje oteklé nohy a maže velké bříško. I Nikolka od doby, co jsme se s Honzou udobřili, rozkvetla. Je veselá, bezprostřední, milá brebeněná, tak jak má skoro dvouleté batole být. Stavy úzkosti a závislosti na mámě zvolna zmizely a Nikolka je velmi společenská.

 

No a já doufám, že to nejhorší v našem vztahu je za námi, že teď už bude jen dobře a budeme si užívat radosti i strasti se dvěma malými dětmi.

 

Předchozí díl seriálu si přečtěte tady http://ww.rodinaaja.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=2108:nevrny-manel-21&catid=114:maminky&Itemid=319

První díl si můžete přečíst tady: http://www.rodinaaja.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=1820:nevrny-manel-i&catid=114:maminky&Itemid=319

 

Seriál od Zary končí, příští týden ale spustíme nový, se smutným tématem, ale odhodlanou maminkou, která čeká postižené miminko. Deníčkovou formou se každé pondělí dozvíte, jaké to je se rozhodovat o potratu a jak se k nemocným ještě nenarozeným miminkům staví lékaři a okolí.

Chcete nám i vy napsat svůj příběh z běžného života a vyhrát dárkový balíček pro vás a děti? Napište mi na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo