For Babies
Nevěrný manžel 21 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zara   
Pondělí, 21 Červen 2010 05:16

Blížily se Vánoce, které jsme měli poprvé strávit ve třech. Těšila jsem se jako malé dítě. Rodinou idylku a sen o šťastné rodině, ale manžel zbořil jako domeček z karet. Zabalit na dovolenou roční batole, se ukázalo jako úkol hodný vysokoškolského studia. Kufr, do kterého jsme si balila vždy pro sebe jen já, zabrala skoro celý Nikolka.

 

 

Plíny, oblíbené hračky a dečka, bryndáky, něco málo oblečků, přesnídávky… Nevěděla jsem, jak bude Nikolka reagovat na změnu prostředí a jinou stravu, proto jsem raději vzala všechno, na co je zvyklá z domova a na to tak akorát vystačil jeden velký kufr. Do druhého jsme si museli zabalit my dva. Už to nás zase trochu prověřilo. Každý z nás musel z něčeho slevit, méně kosmetiky, ubrat pár triček, časopisů, vyhodit ručníky, které jsme měli pro jistotu, kdyby je tam nedávali. U spousty věcí jsem si řekli „kdyžtak to koupíme“, a bylo.

 

Od Nikolčiných narozenin jsme prožívali novou fázi zamilování. Už to nebyla taková ta pubertální zamilovanost, ale náš vztah se začal zvolna ubírat k pevné lásce. Nevím, jak to jinak nazvat. Prostě najednou mezi nás vplula jistota, ale taková ta příjemná, žádný stereotyp. Ono to s ročním batoletem, které začalo chodit a rozhodlo se objevit úplně všechno, ani moc dobře do stereotypu upadnout nemohlo. I když už jsem na nevěru pomalu přestávala myslet, nedůvěra se mi vkrádala do hlavy víc, než bych chtěla. Kdykoliv se Honza někde zdržel, když měl jet na montáž, když si koupil jinou vůni, než normálně používá… Pokaždé jsem přemýšlela, jak dlouho to bude trvat, než při každé hlouposti přestanu myslet na to, že je mi zase nevěrný.

 

Nevěra přinesla pozitivní věci i pro moje myšlení. Najednou jsem dospěla. Už jsem nebyla ta naivní čerstvě zamilovaná holka, ale mladá maminka se zázemím a milujícím manželem, která se dokáže povznést nad hlouposti a ví, jak docílit svého. Ono se to těžko popisuje, něco ve mně změnila už Nikolka a něco složitá situace kolem nevěry Honzy. Cítila jsem, že to nejhorší je už za námi a zbývalo se rozhodnout, jestli je čas na další krok v našem vztahu, další miminko.

 

 

Předchozí díl seriálu si přečtěte tady:  http://www.rodinaaja.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=2091:nevrny-manel-20&catid=114:maminky&Itemid=319

První díl si můžete přečíst tady: http://www.rodinaaja.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=1820:nevrny-manel-i&catid=114:maminky&Itemid=319

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo