Štíhlá do plavek PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Čtvrtek, 17 Červen 2010 05:37

ori_modelkaPrázdniny se kvapem blíží a s nimi dovolená. Chcete všechny překvapit dokonalou postavou bez celulitidy a přebytečných kil? Trápí vás při dietě pocit hladu? Zkuste přípravky, které vám pomůžou sen o krásném těle bez faldíků, splnit bez hladovění a zbytečné námahy.

 

PERFECT BODY

 

Na vznik celulitidy působí  celá řada faktorů: genetické předpoklady, hormony, změny metabolismu, strava, životní styl... dokonce i stres! Není ale nejmenší důvod, proč si nechat „pomerančovou kůži“ líbit. Technologicky vyspělé složení bojovníků proti celulitidě od Oriflame vám pomůže s vaším nepřítelem pořádně zamávat. Čas získat opravdu krásné tělo totiž nastal právě teď!

 

ori_celu

Super účinný PROGRAM PROTI CELULITIDĚ vás dostane do formy!

 

3 úspěšné kroky proti celulitidě:

 

PŘÍPRAVA

Abrazivní  gel proti celulitidě je inspirován profesionální lymfatickou drenáží a exfoliačními technikami. Jeho složení pomáhá odstranit odumřelé buňky a zlepšit krevní oběh, což podporuje odbourávání tuků.

DENNÍ  PÉČE

Zeštíhlující  gel dokáže zredukovat viditelnost celulitidy až o 76 %*! Vmasírujte jej do pokožky každé ráno, kdy se tělo probouzí a uvolňuje se tuk, aby se přeměnil na energii. Aktivní látky se zaměří na problematická a ochablá místa.

NOČNÍ  PÉČE

Zpevňující  ampule během 14ti dnů zlepší texturu problémových partií až o fantastických 79 %*. aplikujte večer, kdy metabolismus zpomaluje. Komplex proti celulitidě se zaměří na houževnatou „pomerančovou kůži“ , zatímco odpočíváte.

 

Pokud hubnete, nesmíte zapomínat ani na vyváženou stravu. I tady vám pomůže Oriflame se svými potravinovými doplňky. Objednat si můžete třeba praktické cestovní balení, abyste si mohla lahodný koktejl vytvořit kdekoliv a kdykoliv.

 

ori_koktejl

Přírodní  jahodový nápoj Natural Balance - 7 porcí

 

Aby byl váš den plný  energie!

 

Odborníci na výživu se velmi často setkávají se dvěma otázkami. První z nich je “Jak se dá nejlépe zhubnout?” a druhá  “Jsem po práci hladová a unavená – jak mám cvičit, nakupovat s plným žaludkem, uvařit pro rodinu a udělat s dětmi úkoly, když jediné, co chci, je jít rovnou domů, najíst se a padnout na pohovku?”

Odpověď na první otázku zní: pokud se snažíte zhubnout, ale máte hlad nebo chuť na sladké na špatném místě a ve špatnou dobu, pravděpodobně  jim soustavně podléháte. Lákadla jsou všude kolem nás - ať už jde o jídlo, co vidíme nebo cítíme, o příklad, který nám dávají ostatní nebo o reklamu na dobroty v médiích. Pokud nejste připravení, bývá těžké odolat. Tajemství k úspěšnému zhubnutí je uchovat si vyrovnanou hladinu cukru v krvi. To se vám podaří, když budete každý den pravidelně jíst a svačit. A určitě jste sami uhodli, že je mnohem snazší zvítězit nad pokušením, když nemáte hlad.

Odpověď na druhou otázku je podobná: abyste mohli soustředit na práci a měli energii jak na cvičení, tak na rodinný život, musíte mít vyrovnanou hladinu cukru v krvi a dostatek spánku.

 

Dobrý pomocník, se kterým zůstanete sytí a plni energie, je Přírodní nápoj Natural Balance. Jeho unikátní receptura dokáže podpořit vaše hubnutí a zároveň vám během dne dodá energií a vitalitu. Obsahuje bílkoviny a vlákninu, díky kterým se budete cítit sytí, zatímco pomalé karbohydráty uchovají vaši hladinu energie a schopnost soustředění. Pokud chcete zhubnout, doporučujeme vám vypít nápoj vždy 20-30 minut před obědem a před večeří. Díky tomu vás uspokojí menší porce jídla a tak snížíte celkový denní příjem kalorií. Pokud právě nemáte po ruce ovoce nebo oříšky, můžete nápoj využít i jako svačinu mezi jídly – tím zároveň zkrotíte svou chuť na sladké! 

 

Abyste si v průběhu celého dne uchovali energii, měli byste pít nápoj Natural Balance jako svačinu mezi jídly a zároveň před cvičením i po něm. Díky tomu se změníte v opravdového králíčka Duracell – zjistíte, že máte stále dost energie, která  neubývá. 

 

Všechny výrobky pro skvělé tělo a ještě mnohem víc, najdete na www.oriflame.cz

 

 

 

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 17 Červen 2010 05:57