For Babies
Prsa na 15 let PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka Mašová   
Pondělí, 14 Duben 2008 12:40

Prsa mají jenom ženy, příroda to tak zařídila. A také si na nich pořádně zakládají. Muže přece tolik přitahují. Pokud se k některým ženám příroda zachovala macešsky, snaží se to změnit pomocí plastické chirurgie. Pokud tedy mají dostatečný finanční kapitál, případně si na zákrok vezmou půjčku, aby tak vyřešily své psychické problémy. Ženám totiž často nejde jenom „o prsa“. Většinou mají pocit, že po operaci budou „jiné“ a s novými proporcemi zmizí i jejich veškeré dosavadní starosti...

 

Že si třeba udrží muže, který se už rozhodl odejít, nebo získají někoho, kdo si jich dosud nevšímal. Ale to ne vždy bývá pravdou. Operací se však může posílit jejich sebevědomí natolik, že se stanou v oblasti vztahů silnější v kramflecích a začnou sbírat úspěchy.

Proč vlastně ženy uléhají pod skalpel plastického chirurga? Podle jejich slov většinou proto, že jejich partner často kouká po vyvinutějších ženách. Kouká, to je pravda, ale znamená to něco? Ne všichni chtějí mít doma to, na co se rádi dívají. A poslední statistické průzkumy ukázaly, že většina mužů dává přednost přirozenosti. Anebo se bojí o stav své peněženky?

Záruka bývá patnáct let

Implantáty většinou mají patnáctiletou záruku. To znamená, že ženě rozhodně nevydrží na celý život. Tedy mohou, ale nemusejí. Stále existuje možnost, že je bude muset nechat vyjmout a vyměnit. Prvotní investice několika desítek tisíc korun většinou tak není konečná, a do pokladničky bude třeba sáhnout znovu.

V některých případech může prsní implantáty i operaci uhradit zdravotní pojišťovna...

...ale těch nebývá mnoho (psychické problémy, výrazný velikostní rozdíl mezi prsy apod. a především nekonečný čas strávený obíháním institucí a srdceryvným přesvědčováním o nutnosti operace). Kromě toho výsledek operace nemusí vždy odpovídat vašim představám, a to znamená další finanční náklady. Na to vás ale každé profesionálně vedené zdravotnické pracoviště upozorní předem.

Být proporcionálně dokonalou ženou? Je to jenom na vás.

Aktualizováno Pátek, 18 Duben 2008 06:41