For Babies
Nevěrný manžel 19 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zara   
Neděle, 23 Květen 2010 22:46

Blížily se Vánoce, které jsme měli poprvé strávit ve třech. Těšila jsem se jako malé dítě. Rodinou idylku a sen o šťastné rodině, ale manžel zbořil jako domeček z karet.

 

V manželské poradně nám řekli, že už jsme na dobré cestě k uzdravení našeho manželství. Měla jsem radost, ale v hlavě mi pořád hlodala otázka, jestli Honza nemůže mít dítě s Martou. Řekla jsem mu to a on mi znovu zopakoval, že k mezi nimi k ničemu nestihlo dojít. Přesto navrhl, abych se s Martou sešla a všechno si s ní vyříkala. Sama jsem cítila, že to potřebuji k tomu, abych tuhle ženu definitivně vymazala ze svého života. A stejně jako na začátku odhalení nevěry, i teď mi pomohla náhoda, tentokrát jsem jí ale trochu napomohla. Do parčíku, kde jsme Martu naposledy potkaly, chodila poměrně často. Potkávala jsem ji tam 14 dní a odhodlávala se, hledala jsem nějakou záminku, abych ji mohla oslovit. Ale jak oslovit domnělou milenku svého manžela? Honza mi sice navrhl, že mi dá na Martu číslo, ale já s ní chtěla mluvit osobně a využít moment překvapení.

 

Po čtrnácti dnech potkávání, jsem ji zahlédla kojit na lavičce. Nikolka pospávala v kočárku a já se rozhodla, že teď to bude ta pravá chvíle. Sedla jsem si na druhý konec lavičky a vytáhla časopis. Počkala jsem, až Marta dokojila, položila miminko do kočárku a rovnala peřinku. „Dobrý den Marto.“ Oslovila jsem ji. Podívala se na mě a ztuhla. Zřejmě jí hned došlo, kdo jsem. „Dobrý den.“ Odpověděla a chystala se odejít. „Potřebuji se Vás na něco zeptat.“ Nedala jsem jí šanci utéct. „Ale já Vám nemám co říct.“ Evidentně věděla, na co se budu ptát. Cítila jsem, že to nebyl dobrý nápad, začala jsem panikařit a cítila nával hysterie, přesto jsem se snažila zachovat chladnou hlavu. „Já Vám nechci ničit manželství tak jako jste to udělala Vy nám, ale ráda bych věděla, jak to mezi Vámi  a Honzou bylo.“ „Do toho Vám nic není.“ Odpověděla, otočila se a odcházela. „A tak já se zeptám Vašeho manžela.“ Na to se zastavila, podívala se mi nepříjemně do očí. „Tak jestli to chcete vědět, tak Honza je takový chudáček, jen jsem od něj něco potřebovala a on se tak snadno nechal otočit kolem prstu. Ten by ani milenku mít nemohl, vždyť pořád mluvil o tom, že má doma rodinu a že kdyby se to jeho žena dozvěděla, nepřežila by to. Vy jste opravdu povedený páreček.“ Miminko jí v kočárku začalo brečet, nabrala rázný krok a byla pryč. A já byla rozladěná. Připadala jsem si hloupě a celá ta situace mi přišla trapná. Na druhou stranu se mi ale ulevilo a já přišla domů s pocitem, že už zase můžeme budovat náš vztah. Navíc se blížily Nikolčiny narozeniny a na ty jsem se opravdu těšila.  

 

 

 

 
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo