For Babies
Nevěrný manžel 18 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zara   
Neděle, 16 Květen 2010 22:58

Blížily se Vánoce, které jsme měli poprvé strávit ve třech. Těšila jsem se jako malé dítě. Rodinou idylku a sen o šťastné rodině, ale manžel zbořil jako domeček z karet.

 

 

Když jsem dala Nikolku spát, čekalo mě na stole v obýváku překvapení. Honza nalil sklenice drahého červeného vína, vedle něj připravil talíř mých oblíbených druhů sýrů a zapálil svíčky. Já jsem si četla v ložnici, když mi zaťukal na dveře. „Něco bych od tebe potřeboval.“ Řekl mi. Neochotně jsem se zvedla a šla za ním do obýváku. Když jsem to viděla, překvapeně jsem vydechla. Od těhotenství až do té doby jsem se alkoholu nedotkla, a tak na mě sklenička červeného docela rychle působila. Rozvázala mi jazyk a konečně jsem Honzovi řekla všechno, co mě trápí. Nakonec jsem se mu svěřila i o předešlé noci. V tu chvíli mě pevně objal a dal mi pusu na čelo. O nic víc se nepokoušel. Příjemně jsme si povídali až do jedné hodiny v noci a pak jsme šli spát zase každý zvlášť. S dobrým pocitem. Konečně mezi námi spadly bariéry. Vyhráno jsme ale ještě neměli.

 

Byla sobota ráno a já se probudila znovu zamilovaná. Nikolka se na mě usmívala z postýlky a já měla pocit, že létám. Přesto mi bylo nějak hloupé jít do kuchyně. Ani jsem nemusela. Honza mi zase zaťukal na dveře a přinesl mi snídani do postele. Vyndal Nikolku z postýlky a než jsem se nasnídala, už ji přebalil a oblékl na ven. „Vezmu malou na procházku a ty si můžeš ještě poležet.“ Navrhl mi. „Ale ne, půjdu s vámi.“ Vypadlo ze mě ani nevím jak. Honem jsem se opláchla, oblékla a vyrazili jsme. Procházeli jsme se parčíkem, který máme kousek od bytu. Tu a tam jsem vyndali Nikolku z kočárku, aby mohla udělat pár krůčků, Honza mi koupil zmrzlinu a pozval mě na oběd. Byl to krásný den, bohužel ale nebyl zakončený příliš idylicky. Potkali jsme Martu. Hluboká malá korbička a načančaná zavinovačka, dávala znát, že miminko je na světě krátce. S Honzou se jen zběžně pozdravili. na její „Dobrý den“, jsem neodpověděla. Zkoumavě si mě prohlédla. A mě napadlo, jestli jí Honza všechno řekl. A ptal se jí, jestli dítě nemůže být jeho? Ty otázky mě trápily, ale nechtěla jsem kazit pěkný den.

 

 

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo