For Babies
Nevěrný manžel 17 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Neděle, 09 Květen 2010 21:19

Blížily se Vánoce, které jsme měli poprvé strávit ve třech. Těšila jsem se jako malé dítě. Rodinou idylku a sen o šťastné rodině, ale manžel zbořil jako domeček z karet.

 

 

Teplé skoro letní počasí mi vlilo do žil novu energii a chuť na nový začátek. Přišlo to na mě nečekaně v noci. Měla jsem pootevřené okno a najednou zafoukalo, až jsem se oklepala a Nikolka se rozrušeně zavrtěla. Najednou jsem měla chuť se k někomu přitisknout. Odolala jsem pokušení vyndat z postýlky Nikolku, která už třetí noc spala v kuse až do čtvrté ráno a po kojení pokračovala až do osmé. Mám jít za Honzou nebo ne? Bylo to týden po naší velké hádce a trochu jsme spolu začali komunikovat, i když to stále bylo ve stylu: „Kup máslo.“ „Nezapomeň zaplatit složenky“…. Ale Nikolka nás pomalu začínala dávat dohromady. Spolu jsme se radovali nad jejími úspěchy, když si stoupla, když si poprvé dopravila lžičku do pusy bez ukápnutí kaše…

 

Tu noc jsem nenašla odvahu. Přitáhla jsem si peřinu až po bradu a uvažovala, jaké by to bylo, zase se tisknout k Honzovi, políbit ho… Na milování jsem neměla pomyšlení, to ne, stále mi tam totiž naskakoval obraz těhotné milenky. Ráno jsem se na Honzu nemohla podívat. I když jsem mu o myšlenkách v noci neřekla, nějak jsem se styděla. Jako bych dělala něco zakázaného. Ráno se do snění vrátila realita a s ní i myšlenky na to, jestli když Honzovi odpustím, nevrátíme se ke starému životnímu stylu, kdy jsem prakticky všechno doma dělala já a Honza chodil do práce a užíval si komfort, který jsem mu doma vytvářela. Jeho pomoc v domácnosti a starost o Nikolku mi totiž vyhovovala. Odpověď na otázky přišla už večer. Honza jakoby mi četl myšlenky, přinesl láhev vína..

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo