For Babies
Nevěrný manžel 17 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Neděle, 09 Květen 2010 21:19

Blížily se Vánoce, které jsme měli poprvé strávit ve třech. Těšila jsem se jako malé dítě. Rodinou idylku a sen o šťastné rodině, ale manžel zbořil jako domeček z karet.

 

 

Teplé skoro letní počasí mi vlilo do žil novu energii a chuť na nový začátek. Přišlo to na mě nečekaně v noci. Měla jsem pootevřené okno a najednou zafoukalo, až jsem se oklepala a Nikolka se rozrušeně zavrtěla. Najednou jsem měla chuť se k někomu přitisknout. Odolala jsem pokušení vyndat z postýlky Nikolku, která už třetí noc spala v kuse až do čtvrté ráno a po kojení pokračovala až do osmé. Mám jít za Honzou nebo ne? Bylo to týden po naší velké hádce a trochu jsme spolu začali komunikovat, i když to stále bylo ve stylu: „Kup máslo.“ „Nezapomeň zaplatit složenky“…. Ale Nikolka nás pomalu začínala dávat dohromady. Spolu jsme se radovali nad jejími úspěchy, když si stoupla, když si poprvé dopravila lžičku do pusy bez ukápnutí kaše…

 

Tu noc jsem nenašla odvahu. Přitáhla jsem si peřinu až po bradu a uvažovala, jaké by to bylo, zase se tisknout k Honzovi, políbit ho… Na milování jsem neměla pomyšlení, to ne, stále mi tam totiž naskakoval obraz těhotné milenky. Ráno jsem se na Honzu nemohla podívat. I když jsem mu o myšlenkách v noci neřekla, nějak jsem se styděla. Jako bych dělala něco zakázaného. Ráno se do snění vrátila realita a s ní i myšlenky na to, jestli když Honzovi odpustím, nevrátíme se ke starému životnímu stylu, kdy jsem prakticky všechno doma dělala já a Honza chodil do práce a užíval si komfort, který jsem mu doma vytvářela. Jeho pomoc v domácnosti a starost o Nikolku mi totiž vyhovovala. Odpověď na otázky přišla už večer. Honza jakoby mi četl myšlenky, přinesl láhev vína..

 
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo