Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Komu se podobá vaše dítě? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Danka   
Středa, 28 Duben 2010 06:08

mimi_mazleniNemám nějaký problém, nechci radu, spíš by mě zajímalo, jak to mají čtenářky s podobou dětí. Jsou spíš na tátu na mámu nebo úplně jiné? My máme holčičku podobnou tátovi a kluk se ještě rýsuje, ale vypadá to, že je podobný pradědovi, alespoň babičky to říkají. A jak je to u vás? Máte třeba s podobou nějakou zvláštnost? Dnešní dotaz je od Danky.

 

 

Ivana: Tak u nás to bylo dlouho nejasné, jako miminko se syn podobal mě, po roce se začaly objevovat manželovo rysy a teď už je to celý táta. A protože táta je celý jeho táta, vím, kam to bude směrovat. Holčička je zatím hodně maličká, takže se zase podobá mě, ale jestli půjde do mé nebo manželovo strany rodiny, si netroufám říct.

 

Jarka: U nás se okolo našich dětí chodilo dlouho po špičkách a byla taková šuškanda, že nejsou manžela. Nepodobaly se totiž ani mě, ani manželovi, ani babičkám a dědům z obou stran. Prostě jako by nám je vyměnili. Když jsem ale před rokem prohrabávala věci na půdě rodičů, narazila jsem na staré fotky a na nich byla žena, která jako by z oka vypadla našim dnes už skoro dospělým dětem. Je to jejich prapraprateta. Když jsem pak fotku ukázala příbuzným, najednou se rozvzpomínali. Byla to taková povětrnice a nikoho ani nenapadlo srovnat ji s našimi dětmi.

 

Karla: Moje prababička si vzala Itala a od té doby se to s naší rodinou táhne. Syn je mu podobný nejen svou snědou pletí a tmavýma očima, ale bohužel i jeho dost cholerickou povahou. Období vzdoru u nás začalo kolem 18 měsíců, všichni mi říkali, že to přejde, ale zítra mu bude 5 let a je to pořád stejné. Zkrátka pravý Ital.

 

Moni: Tak my jsme na to ještě nepřišli a to už Moničce bude 14 a Davídkovi je 9 let. Někdo říká, že se podobají mě, další, že tátovi.. Asi to budeme mít namíchaný. Nos mají obě po mě, ale třeba uši po tátovi.

 

A komu se podobají vaše děti? Napište do komentářů pod článek.

 

Každý týden najdete pod aktuálním článkem v rubrice Mámy mámám nový dotaz, na který můžete do konce týdne odpovědět na mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .  Každý měsíc jeden ze čtenářů, jehož odpověď byla zveřejněna, získá knihu nebo kosmetický balíček. Další dotaz je od Marušky: Moje otázka je trochu choulostivá, ale snad se ji nebudete stydět řešit anonymně na internetu. Od porodu nemám příliš chuť na sex a vlastně ani čas. Je to už dva roky a s manželem máme intimnosti tak jednou za týden. A jak často vy? Upraví se to třeba ještě po pár letech nebo to bude ještě horší?

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo