Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Nechce mě kvůli dětem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Petr   
Středa, 28 Duben 2010 05:45

Mám skvělou přítelkyni, po které jsem vždy toužil, jenže po několika příjemně strávených měsících se rozhodla, že mě nechce. Má totiž dvě děti a bojí se, že kdybych je opustil, už by to neustály. Navíc jsem prý mladý na to, abych se usadil s ženou se dvěma dětmi. Poradíte?

 

 

S Jiřinou jsem se seznámil před rokem na oslavě narozenin mého kamaráda. Padli jsme si do oka a prakticky celou noc jsme si spolu povídali. Pak jsme si domluvili schůzku a po ní další a další. Už na druhé schůzce mi řekla, že má doma dvě děti. Tříletého Honzíka a pětiletou Nelinku. Neviděl jsem v tom problém, protože moje sestra má pětiletá dvojčata, které mi čas od času dá hlídat a s klukama si vždycky poradím, i jim něco uvařím, pohrajeme si, zkrátka mám děti rád. Skoro rok jsme se scházeli, zhruba třikrát týdně a pak to Jiřka ukončila. S dětmi mě vůbec neseznámila.

 

Problém je v tom, že ji její manžel bil a i děti psychicky týral, nyní se s ním ani nescházejí a zřejmě mají strach z mužů. To všechno chápu, netlačil bych na ně, klidně bych šel i k psychologovi, aby mi poradil, jak  k dětem přistupovat, ale Jiřina nechce. Jako jeden z důvodů uvedla, že mi je 25 let (jí je 28) a proto mám na rodinu ještě dost času a že bych časem mohl zatoužit jen po vlastních dětech. Ale tak to není a nedokážu ji o tom přesvědčit. Další důvod je, že bych si mohl děti získat a kdybych je pak opustil, byly by na tom hůř. Dohodli jsme se, že tomu necháme čas, už je to půl roku a občas si napíšeme nebo zavolám, dvakrát jsme se i sešli, ale už jen jako přátele a na chvíli. Mrzí mě to, chtěl bych náš vztah slepit a být rodina i s jejími dětmi. Jenže nevím jak na to. Co bych měl ještě udělat?

 

 

 
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo