Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Jak se zbavit dudlíku? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Adéla a maminky   
Úterý, 13 Duben 2010 21:55

5156511Simonka je šikovná holka, ve svých dvou letech už nepotřebuje pleny ani na noc, umí dobře mluvit a ve spoustě věcí už je před svými vrstevníky napřed. Jediné, co ještě nezvládla, je zbavit se dudlíku. Už jsme ho dali čertovi, ztratili na procházce, ale pokaždé jsme po týdnu vyměkli a vrátili jí ho. Byly to bezesné noci, mrzuté dny a nedalo se to vydržet. Simonka má dudlík jen na noční a odpolední spaní, ale poslední dobou se po něm začala ptát i přes den a občas si ho přinese, pokud ho zapomenu schovat. Máte nějaké triky, jak na dudlík? Dotaz poslala Adéla.

 

 

Ivana: My jsme dudlík odnaučovali postupně, nejdřív ho neměla přes den, pak na polední spaní, až jsme došli k tomu večernímu. Dělali jsme to tak, že jsme se malou snažil zabavit jinak, aby na to nemyslela. Hladila jsem ji, četla pohádky, dokud neusnula a bylo.

 

Jana: Ondra se taky nechtěl dudlíka vzdát, tak jsme dělali dlouhé výlety a zrušili polední spaní. Večer byl tak unavený, že usnul a na dudlíka si ani nevzpomněl.

 

Alena: Nám pomohl dárek. Vyprávěli jsme pohádku o hodné víle, která když nechá dudlík pod polštářem, něco mu za to nadělí. Sice se na to netvářil, ale jeden večer mi říká: „Mami, tak já ho dám pod polštář.“ No a já mu ho sebrala a ráno našel u postele vysněné auto. Takový dudlík už se ale nesmí objevit, je to přeci kouzlo…

 

Jindra: My jsme dudlík stříhali. Nejdřív jen špičičku, po třech dnech zase kousek atd. Už jen nastřihnutý dudlík se špatně dudlal a když ho chyběla čtvrtina, už to Nikču přestalo bavit a vyplivla ho napořád.

 

Jaké triky na dudlík máte vy? Poraďte v komentářích pod články.

 

Každý týden najdete pod aktuálním článkem v rubrice Mámy mámám nový dotaz, na který můžete do konce týdne odpovědět na mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Každý měsíc jeden ze čtenářů, jehož odpověď byla zveřejněna, získá knihu nebo kosmetický balíček. Další dotaz je od Mirky. Jsem ve 20 týdnu těhotenství a nakupuji výbavu. Protože čekám první dítě, nějak se nemůžu zorientovat. Všude mi nabízí milion věcí, bez kterých se určitě neobejdu – chůvičku, monitor dechu, váhu, kyblík na koupání… Proto bych ráda věděla, co se koupili na miminko zbytečně, abych se tomu také vyvarovala. Děkuji za odpovědi.

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo