Nevěrný manžel 13 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zara   
Neděle, 11 Duben 2010 22:33

Blížily se Vánoce, které jsme měli poprvé strávit ve třech. Těšila jsem se jako malé dítě. Rodinou idylku a sen o šťastné rodině, ale manžel zbořil jako domeček z karet.

 

 

Nikolka byla šťastná, já byla šťastná, jen Honza pořád nevěděl na čem je. Přála jsem mu to. To měl za to, že ani já dlouho nevěděla na čem jsem. Bylo mi jasné, že takhle žít pořád nemůžeme, ale nechtělo se mi přemýšlet nad tím, jak by to mělo být. V hlavě jsem měla příjemné prázdno.

 

S Nikolkou jsme začaly chodit plavat. Voda se nám oběma líbila. Honza na všechno přispíval, na plavání nás přišel vyfotit, ale držel se zpátky, aby mě zbytečně nerozčiloval. V manželské poradně už na mě tlačili, že bych situaci měla začít řešit a pak na mě vystartoval i Honza. Po 14 dnech odloučení na mě uhodil, že jsem už asi rozhodnutá, že mi to takhle vyhovuje, tak pokud si opravdu myslím, že to nemá cenu, podáme papíry k rozvodu.

 

 Slovo rozvod ale ve mně vyvolalo překvapivý odpor. Honzu jsme přes to všechno pořád milovala, jen jsem s ním nedokázala být v jedné místnosti a milovat se s ním. Věděla jsem, že to chce čas. Ale kolik? A pomohla by plánovaná podzimní dovolená? Co kdy už je opravdu na záchranu vztahu pozdě a jediné řešení je rozvod? Myšlenky se mi rychle honily hlavou, ale já se prostě nedokázala rozhodnout. Čas. Chce to více času, ale ten jsme neměli. A tak jsem se vypravila zase do manželské poradny.

 
 
Stavění puzzle pomáhá rozvíjet mnohé dovednosti nejen u dětí

01Pro starší generace přináší puzzle možnost podpořit mozkovou aktivitu, postará se ale také o zábavu. Puzzle pomáhají nejen hravě a zábavně rozvíjet tvořivé dovednosti a jemnou motoriku, ale podněcují také zvídavost, touhu po dosažení cíle i radost z dokončeného díla.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo