For Babies
Velikonoční lyžovačka PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Středa, 31 Březen 2010 21:00

Pokud jste vášniví lyžaři a zima vás ještě neomrzela, můžete strávit svátky ve Špindlu.

 

 

V sobotu 3.4. je tu Telemark Fest 2010 ve Svatém Petru. Čeká na Vás otevřený závod v obřím slalomu pro veřejnost, historická přehlídka telemarku, závod v letech na lyžích a večer samozřejmě párty na Erpetu s promítáním filmů. Pro nejmenší tu máme školičku zdarma, nebo dětskou trampolínu. Telemark fest nekončí ani v neděli 4.4. Bude-li přát počasí máme pro Vás společný výlet do hor....a pozor, startujeme už v 10.00 Více informací o Telemark Festu naleznete na http://www.telemarkklubspindl.eu

 

Pokud Vás lákají Horní Mísečky, ani tady nepřijdete zkrátka. Zde na Vás v sobotu 3.4. čeká spousta zábavy, závodů a soutěží pro ty nejmenší i dospělé při tradiční Skimaskyádě! Ani letos nebude chybět ocenění nejlepších masek, sněžný bar a překážky skicrossu. Nezapomeňte si přibalit dobrou náladu, protože na Mísečkách bručouny neberou!

 

I na pondělí 5.4. je tu program: na Medvědíně i ve Svatém Petru na Vás čeká maskot Skiareálu, horský vlk Skim se spoustou čokoládových vajíček, pamlsků a dárečků od Skiareálu Špindlerův Mlýn.

 

Zabalte lyže a snowboardy a přijeďte oslavit Velikonoce k nám- lyžování ještě nekončí!!!

 

Aktualizováno Středa, 31 Březen 2010 21:10