Nevěrný manžel 12 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zara   
Pondělí, 29 Březen 2010 07:13

 

Blížily se Vánoce, které jsme měli poprvé strávit ve třech. Těšila jsem se jako malé dítě. Rodinou idylku a sen o šťastné rodině, ale manžel zbořil jako domeček z karet.

 

V manželské poradně mě moc nepochválili, ale já měla poprvé pocit, že jsem udělala něco opravdu upřímného. Nechtěla jsem se v tom plácat a řešit. Chtěla jsem od toho prostě na chvíli utéct. Druhý den potom, co Honza odešel, jsem byla nepoužitelná. Nikolku si musela vzít moje máma a já půl dne prospala. Pak jsem si napustila vanu a uklidnila se. Jenže ten klid doma, byl k nesnesení.

 

Honza se celý den neozval a já byla ráda. Druhý den už byl o hodně lepší. S Nikolkou jsme si udělaly výlet do Zoo a užívaly si prvních slunečních paprsků. Najednou jsem měla pocit, že jsem konečně zase trochu šťastná. Nikolka se na mě smála, sluníčko příjemně lechtalo na tváři a když jsme procházku zakončily zmrzlinovým pohárem, byla to ta nejlepší tečka po dlouhém dni.

 

Odpoledne přišel Honza. Pohrát si s Nikolkou. Zavřeli se v pokojíčku a já se pustila do úklidu. Po dvou hodinách za mnou Honza přišel, jestli si nechci promluvit. Nechtěla jsem, tak beze slova odešel. A tak to bylo celý týden. Druhý týden už to Honzu začalo štvát a začal na mě tlačit, ať rozhodnu, jak to bude dál. Jenže mě se to pořád nechtělo řešit. Takhle mi to vyhovovalo.

 
 
Dárek, který pomáhá
sue02Máme pro vás tip na dáreček, který udělá a radost a také pomůže. Nezisková organizace Sue Ryder, která se stará o seniory a jejich blízké nabízí všem, kteří chtějí potěšit a zároveň pomoci možnost, jak to provést. Spustila stránku www.darekprosueryder.cz kde najdete to, co potřebují senioři v domově pro seniory nejvíce. Vybrat tak můžete například inhalační pomůcky, zdravotní křeslo, nebo pomoc fyzioterapeuta. Každou darovanou korunu pak v Sue Ryder promění na laskavou péči o své klienty.

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo