For Babies
Nevěrný manžel 12 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zara   
Pondělí, 29 Březen 2010 07:13

 

Blížily se Vánoce, které jsme měli poprvé strávit ve třech. Těšila jsem se jako malé dítě. Rodinou idylku a sen o šťastné rodině, ale manžel zbořil jako domeček z karet.

 

V manželské poradně mě moc nepochválili, ale já měla poprvé pocit, že jsem udělala něco opravdu upřímného. Nechtěla jsem se v tom plácat a řešit. Chtěla jsem od toho prostě na chvíli utéct. Druhý den potom, co Honza odešel, jsem byla nepoužitelná. Nikolku si musela vzít moje máma a já půl dne prospala. Pak jsem si napustila vanu a uklidnila se. Jenže ten klid doma, byl k nesnesení.

 

Honza se celý den neozval a já byla ráda. Druhý den už byl o hodně lepší. S Nikolkou jsme si udělaly výlet do Zoo a užívaly si prvních slunečních paprsků. Najednou jsem měla pocit, že jsem konečně zase trochu šťastná. Nikolka se na mě smála, sluníčko příjemně lechtalo na tváři a když jsme procházku zakončily zmrzlinovým pohárem, byla to ta nejlepší tečka po dlouhém dni.

 

Odpoledne přišel Honza. Pohrát si s Nikolkou. Zavřeli se v pokojíčku a já se pustila do úklidu. Po dvou hodinách za mnou Honza přišel, jestli si nechci promluvit. Nechtěla jsem, tak beze slova odešel. A tak to bylo celý týden. Druhý týden už to Honzu začalo štvát a začal na mě tlačit, ať rozhodnu, jak to bude dál. Jenže mě se to pořád nechtělo řešit. Takhle mi to vyhovovalo.

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo