For Babies
Nevěrný manžel 11 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zara   
Pondělí, 22 Březen 2010 00:00

Blížily se Vánoce, které jsme měli poprvé strávit ve třech. Těšila jsem se jako malé dítě. Rodinou idylku a sen o šťastné rodině, ale manžel zbořil jako domeček z karet.

 

Sexuální poradna. Moje noční můra. Věděla jsem, že nám to v posteli neklape jako dřív, ale protože si Honza nestěžoval, nepřikládala jsem tomu váhu. „Však ono se to upraví“, říkala jsem si. Pak jsem došli k zajímavému zjištění, za rok a půl jsme spolu spali 3x!

 

Jenže ono to bylo tak, nejdřív rizikové těhotenství, pak šestinedělí a když už jsme spolu zase začali spát, tak jsem mu přišla na tu nevěru. Od té doby se mi nějak znechutil Neuměla jsem si představit, že bych měla mít něco s někým, kdo se dotýkal jiné ženy. Hrozně zklamal moji důvěru a já se nedokázala uvolnit. Když jsme si konečně vyslovili nahlas to, jak nám oběma sex chybí a kde je zádrhel, ulevilo se nám. Jenže tím problém vyřešený nebyl. naopak, začala jsem uvažovat o tom, že tenhle vztah už opravdu nemá cenu.

 

Chtěla mít konečně klid a ne se tahat po poradnách. Chtěla jsem se věnovat naplno Pikolce, užívat si mateřství. Nikolka začala víc komunikovat, lézt po čtyřech, byla neskutečně zlatá a já pořád řešila věci okolo nevěry manžela. A tak jsem to vyslovila nahlas. „Sbal si věci a běž k rodičům, alespoň na týden. Pak se uvidí. Já tě prostě vedle sebe nesnesu, chci mít chvíli klid a všechno si srovnat v hlavě. Taky chci vidět, jestli by to bez tebe doma šlo. Pro Nikolku si můžeš kdykoliv odpoledne přijít.“

 

Honzovi se nechtělo, byl překvapený, možná si už trochu myslel, že jsme problém překonali, ale já to prostě nedokázala. Nechtěl mě rozrušovat. Sbalil si pár věcí a byl pryč. Jakmile za ním zaklaply dveře, sevřel se mi žaludek. Měla jsem z toho hrozně divný pocit. Celou noc jsem nespala a jen brečela
 
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo