Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Konečně atraktivní PDF Tisk Email
Napsal uživatel Karin   
Středa, 17 Březen 2010 08:09

Milí příbuzní a přátelé, k mým třicátým narozeninám nechci žádné šperky, drahá trička, která se stejně za čas operou, ani poukaz na seskok padákem, chci po dvou dětech zase vypadat normálně a cítit se dobře. takovou jsem měla prosbu pro mé přátele, manžela a příbuzné.

 

Znáte to, po kojení jedou prsa šupem dolů a vy máte pocit, že už nikdy neseženete podprsenku, ze které to nevypadne horem nebo spodem. Řešila jsem to pevnými sportovními, které mi poradily ve speciální prodejně. Jenže i dražší podprsenka udělala z mých vysátých prsou placku. Nosit sukni a podpatky, když je váš denní program převážně o kakání, papání, uklízení a návštěvách pískoviště? Zbytečné. Líčit se a zbytečně si ukrojit 15 minut času, který můžete strávit třeba věšením prádla, abyste měla večer klid? Ani náhodou, stačí minuta na voděodolnou řasenku.

 

A tak se ze mně po 6 letech od prvního porodu stala z atraktivní denně upravované dlouhovlasé blondýny, bruneta neurčitého střihu (hlavně aby to šlo do culíku), neurčitých prsou, v tričku, kalhotách a teniskách, se strhaným obličejem. Poprvé mi to došlo v mých 28 letech, kdy se mě neteř zeptala, kolik mi je a na protiotázku, kolik si myslí, odpověděla 35… „Děti nemají odhad.“ Snažila se situaci zachránit švagrová, ale ve mně to tenkrát začalo hlodat. Na procházkách jsem pošilhávala po novém salonu krásy, který v našem městě otevřeli, ale neuměla jsem si představit ukrojit z peněz pro děti. Na sebe jsem si dávala stranou dvě stovky týdně. Ale přesto jsem našla rezervu a začala si odkládat 300 korun měsíčně.

 

Když pak přišel den mých třicátých narozenin, dostala jsem spoustu poukazů. Manžel, který mi nikdy na vzhled nic neřekl, najednou přiznal, že by si přál zase zpět tu atraktivní ženu, kterou jsem byla předtím a dal mi poukaz do velmi drahého butiku s prádlem. Tam jsem konečně našla prádlo dle představ. Poprvé v životě jsem navíc zjistila skutečnou velikost své podprsenky. Kamarádky mi zase pomohly nakoupit v módních buticích, tchyně překvapila poukazem na salon krásy a já si nechala udělat nové vlasy, nehty… Další poukazy na oblečení jsem dostala od rodičů, švagrové a bráchy. Užívala jsem si takhle týden.

 

Výsledek? Nový šatník, nový obličej, vlasy a hlavně sebevědomí. S dětmi dál chodím na písek v teplácích, ale přeorganizovala jsem týden tak, že mám alespoň tři odpoledne pro sebe, chodím cvičit, s kamarádkami na kafe nebo si zajdu na nehty či kosmetiku. Do našeho manželství se zase vrátila vášeň. Najednou všechno jde. Brzy už půjdu žádat o práci a myslím, že budu mít úspěch. Když se podívám kolem sebe, vidím spoustu takových mamin, jako jsem byla já nebo naopak ty, které to až přehání a chodí s dětmi na hřiště na jehlových podpatcích. Ale ono stačí málo, kvalitní spodní prádlo, přirozený make-up, oblečení, ve kterém se cítíte dobře a o to ostatní se postará vaše vnitřní krása, která vypluje na povrch, jakmile jste se sebou spokojená. Takový týden krásy můžu všem jen doporučit.

 
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo