For Babies
Nevěrný manžel 10 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zara   
Pondělí, 15 Březen 2010 08:44

Blížily se Vánoce, které jsme měli poprvé strávit ve třech. Těšila jsem se jako malé dítě. Rodinou idylku a sen o šťastné rodině, ale manžel zbořil jako domeček z karet.

 

V nemocnici si mě nechali týden, dostala jsem silná antidepresiva a mlíčko pro Nikolku musela odstříkávat do umyvadla. Nechtěla jsem přestat kojit. Honza si vzal neplacené volno a staral se o Nikolku, učil ji pít umělé mléko a všemožně se snažil mi pomoct. Psychiatr mi doporučil rodinnou terapii, kde se o nás postará odborník a vyřeší se, co dál. Konečně přišlo nějaké řešení.

 

Ulevilo se mi. Po 14 dnech už jsem byla celkem klidná a začala znovu kojit.  Honza dostal pokyn, aby mi co nejvíce pomáhal, ale byl mi co nejméně na očích a rozhodně mi v ničem neodporoval, než dostaneme instrukce z poradny. A tam jsem také v únoru vyrazili. Čekalo nás dvouhodinové sezení, kdy jsme měli spolu a před sebou rozebrat náš vztah. Přišli jsme na spoustu problémů a zádrhelů, které se zpočátku zdály být malé, ale tím, že jsme je neřešili, nabobtnaly do obrovských rozměrů.

 

Dostali jsme instrukce, jak spolu máme doma mluvit. Ono se to možná zdá až směšné, ale my opravdu spolu komunikovali tak, že jsme si řekli jednoduchou větu, ale mysleli jsme jí ještě něco jiného a když to ten druhý nepochopil, byli jsme naštvaní. Typický příklad? Honza se zeptal „Miláčku, nechceš s něčím pomoct?“ „Ne nechci.“ Ale i když jsem vyslovila tuhle větu, v hlavě jsem měla – „jistěže chci pomoct, ale copak ti o to musím říkat? To tě nenapadne vzít třeba vysavač a vysát obývák?“ Jenže tím jsme pak na něj byla akorát vnitřně naštvaná a Honza nevěděl proč, vždyť jsem přeci pomoc nepotřebovala a nakonec jsem si stěžovala, že to doma všechno nezvládám.

 

Dalším krokem byly individuální sezení a také sexuální poradna.

Aktualizováno Úterý, 08 Červen 2010 05:54
 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo