Nevěrný manžel 9 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lucie Přibylová   
Pondělí, 08 Březen 2010 07:26

Blížily se Vánoce, které jsme měli poprvé strávit ve třech. Těšila jsem se jako malé dítě. Rodinou idylku a sen o šťastné rodině, ale manžel zbořil jako domeček z karet.

 

 

Kolik náhod člověk zažije? A kolik těch osudových? Mě jedna přivedla k baru, kde jsem přišla na manželovu nevěru a druhá do hypermarketu, kde jsem potkala Martu, kde se pyšně natřásala a pod rozepnutým kabátem se jí v obepnutých šatech, rýsovalo malé těhotenské bříško. Po jejím boku stál vysoký sympatický muž a nakupovali zhruba to samé co já, veku, salát, sýry…

 

Marta mě evidentně neznala, ale já z ní nemohla spustit oči. Musela být ve druhém trimestru. To už se s manželem scházela? Opravdu spolu nespali? Když se s Honzou scházela, nevěděla, že je těhotná?

 

Doma jsem na Honzu uhodila, ale vypadal překvapeně. Když jsem mu popsala muže, který s Martou šel, poznal v něm jejího manžela, který o nevěře neměl ani potuchy. Přemýšlela jsem, jestli bych mu o tom měla říct, ale co když je to dítě opravdu jeho? Mám právo ničit vztah a rodinu těch dvou? Nemohla jsem pořádně spát, věděla jsem, že se čeká na mé rozhodnutí. Odpustit nebo ne? Jak by to bylo dál, kdybychom byli spolu? A jak by to vypadalo, kdybychom spolu nebyli. A mám věřit, že Marta nečeká Honzovo dítě? V duchu jsem nadávala Honzovi, do jaké situace nás dostal.

 

Přehoupl se Silvestr a první dny nového roku Honza opět trávil v práci a doma. Nikam jinam nechodil a snažil se mě všemožně přesvědčit, že rodina je pro něj vším. Ze mě se pomalu stávala nevyspalá troska. Nedokázala jsem se už ani rozhodnout, jestli mám koupit rohlíky nebo kousky, natož abych vymýšlela, co s naší rodinou. A tak to došlo tak daleko, že jsem se jednoho dne prostě zhroutila.

Aktualizováno Úterý, 08 Červen 2010 05:54
 
 
Dárek, který pomáhá
sue02Máme pro vás tip na dáreček, který udělá a radost a také pomůže. Nezisková organizace Sue Ryder, která se stará o seniory a jejich blízké nabízí všem, kteří chtějí potěšit a zároveň pomoci možnost, jak to provést. Spustila stránku www.darekprosueryder.cz kde najdete to, co potřebují senioři v domově pro seniory nejvíce. Vybrat tak můžete například inhalační pomůcky, zdravotní křeslo, nebo pomoc fyzioterapeuta. Každou darovanou korunu pak v Sue Ryder promění na laskavou péči o své klienty.

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo