For Babies
Nevěrný manžel 8 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zara   
Pondělí, 01 Březen 2010 08:55

Blížily se Vánoce, které jsme měli poprvé strávit ve třech. Těšila jsem se jako malé dítě. Rodinou idylku a sen o šťastné rodině, ale manžel zbořil jako domeček z karet.

 

Do Vánoc jsme tak nějak fungovali. Moc jsme spolu nemluvili, řešili jsme jen provozní věci typu „kup stromeček“, budu potřebovat auto“, „vynes koš“ a pak samozřejmě věci okolo Nikolky. Vždycky když jsme se bavili o ní, o jejím prvním úsměvu, pasení koníčků, o tom, jak celý den plakala, protože ji bolelo bříško, atd., zdálo se mi, že jsme zase ta šťastná rodina, že se nic nestalo a měla jsem chuť Honzu obejmout a těšit se z těch úžasných rodinných chvilek. Ano, moc jsem mu chtěla odpustit a moc mě bolelo to, že se k němu musím chovat odtažitě, ale měla jsem pocit, že kdyby věděl, jak moc pro mě on a naše rodina znamená, nikdy by se nepoučil a celé by se to opakovalo.

 

O Vánocích jsme malou vzali na procházku a po společné večeři si rozdali dárky. Já jsem Honzovi dala jen kosmetiku, neměla jsem chuť mu kupovat něco jiného. On nám dal zájezd k moři. Na září, kdy by už malé měl být rok a tak by cesta šla. Jenže budeme spolu ještě v září? Honilo se mi hlavou. „Co kdybys vytáhla raději Martičku.“ Chtěla jsem mu říct, ale nechtěla jsem pokazit vánoční atmosféru. Nikolce zářila očička na barevnými světýlky stromku a víc než dárky, ji zajímaly barevné papíry.

 

O vánočních svátcích jsme ještě navštívili naše rodiny a potom zase nezbývalo, než si sednout a vyřešit, co dál. Manželovi rodiče si všimli, že se něco děje, ale nechtěli jsme je do toho tahat. Jenže utíkat se před tím nedalo. Ale když už jsem si myslela, že si tedy promluvíme, odpustím mu a Nový rok oslavíme zase jako šťastná rodina, přišla další „podpásovka“. Dozvěděla jsem se, že je Marta těhotná!

Aktualizováno Úterý, 08 Červen 2010 05:53
 
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo