For Babies
Nevěrný manžel 8 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zara   
Pondělí, 01 Březen 2010 08:55

Blížily se Vánoce, které jsme měli poprvé strávit ve třech. Těšila jsem se jako malé dítě. Rodinou idylku a sen o šťastné rodině, ale manžel zbořil jako domeček z karet.

 

Do Vánoc jsme tak nějak fungovali. Moc jsme spolu nemluvili, řešili jsme jen provozní věci typu „kup stromeček“, budu potřebovat auto“, „vynes koš“ a pak samozřejmě věci okolo Nikolky. Vždycky když jsme se bavili o ní, o jejím prvním úsměvu, pasení koníčků, o tom, jak celý den plakala, protože ji bolelo bříško, atd., zdálo se mi, že jsme zase ta šťastná rodina, že se nic nestalo a měla jsem chuť Honzu obejmout a těšit se z těch úžasných rodinných chvilek. Ano, moc jsem mu chtěla odpustit a moc mě bolelo to, že se k němu musím chovat odtažitě, ale měla jsem pocit, že kdyby věděl, jak moc pro mě on a naše rodina znamená, nikdy by se nepoučil a celé by se to opakovalo.

 

O Vánocích jsme malou vzali na procházku a po společné večeři si rozdali dárky. Já jsem Honzovi dala jen kosmetiku, neměla jsem chuť mu kupovat něco jiného. On nám dal zájezd k moři. Na září, kdy by už malé měl být rok a tak by cesta šla. Jenže budeme spolu ještě v září? Honilo se mi hlavou. „Co kdybys vytáhla raději Martičku.“ Chtěla jsem mu říct, ale nechtěla jsem pokazit vánoční atmosféru. Nikolce zářila očička na barevnými světýlky stromku a víc než dárky, ji zajímaly barevné papíry.

 

O vánočních svátcích jsme ještě navštívili naše rodiny a potom zase nezbývalo, než si sednout a vyřešit, co dál. Manželovi rodiče si všimli, že se něco děje, ale nechtěli jsme je do toho tahat. Jenže utíkat se před tím nedalo. Ale když už jsem si myslela, že si tedy promluvíme, odpustím mu a Nový rok oslavíme zase jako šťastná rodina, přišla další „podpásovka“. Dozvěděla jsem se, že je Marta těhotná!

Aktualizováno Úterý, 08 Červen 2010 05:53
 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo