For Babies
Nevěrný manžel 7 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zara   
Pondělí, 22 Únor 2010 08:27

Blížily se Vánoce, které jsme měli poprvé strávit ve třech. Těšila jsem se jako malé dítě. Rodinou idylku a sen o šťastné rodině, ale manžel zbořil jako domeček z karet.

 

Ve chvíli, kdy se Honza vrátil z práce domů, jsem zrovna dokoupala Nikolku a chystala se ji nakojit. „Ahoj“, řekl Honza přidušeným hlasem a rychle se klidil do obýváku. Když jsem malou uložila do postýlky, chvilku jsem ještě seděla na židli vedle její postýlky, koukala, jak sladce oddychuje a odhodlávala jsem se k nejtěžšímu rozhovoru v životě. Pak jsem si šla do kuchyně nalít vodu a sedla si kousek od Honzy. „Tak jak to s námi bude dál?“ Zeptala jsem se ho.

 

„Miláčku, já se ti musím hrozně omluvit. Chtěl jsem ti i koupit kytku, ale asi bys mě jí přetáhla. Mezi mnou a Martou ani nestihlo k ničemu dojít. Já vím, že mi to nebudeš věřit, ale já chci udělat všechno proto, abys mi odpustila. Jen mi řekni co.“ Začal ze sebe chrlit a mě ho najednou bylo líto. Byl jako školák, co rozbil okno a já v sobě zase objevila tu šílenou vlastnost, místo abych já byla ublížená, chtěla jsem ho obejmout a říct mu, že je vlastně všechno dobrý, že jsem věděla, že by nám to nikdy neudělal, a že zase budeme šťastná rodina. Ne, to jsem nemohla udělat..

 

„Já už ti ale nemůžu věřit. Vůbec nevím, co mám dělat. Ty přeci víš, že já nemám kam jít a s malou se o sebe teď nepostaráme. Sprostě jsi toho využil! Řekni mi, co ti doma chybělo? Sex? Vždyť jsi říkal, že počkáš.“ „Já vím, ale teď toho bylo tolik nového, tolik starostí a povinností, ty jsi se taky změnila, přestala jsi se ptát co v práci a tak a brala jsi jako samozřejmost, že se o vás postarám. A já jsem si chtěla si dokázat, že ještě za něco stojím jako chlap a ne jen  táta od rodiny.“ Jeho poslední slova mě ranila. Jako by to byl trest, že má rodinu. Jakoby bylo jeho mužství víc než dítě a manželka. Ale musela jsem si přiznat, že jsem opravdu brala všechno tak samozřejmě, že už jsem Honzovi přestala říkat, že jsem ráda, jak se o nás stará, dlouho jsme si nevyslovili lásku. No a sex.. Na ten ani tři měsíce po porodu stále nedošlo. Jenže já prostě nedokázala dál v tomhle rozhovoru pokračovat a domluvili jsme se, že se pokusíme kvůli malé udělat si hezké Vánoce a pak se uvidí, co dál..

Aktualizováno Úterý, 08 Červen 2010 05:53
 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo