For Babies
Nevěrný manžel 6 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zara   
Pondělí, 15 Únor 2010 00:00

Blížily se Vánoce, které jsme měli poprvé strávit ve třech. Těšila jsem se jako malé dítě. Rodinou idylku a sen o šťastné rodině, ale manžel zbořil jako domeček z karet.

 

Ráno bylo doma nezvykle ticho. Vykašlala jsem se na přípravu snídaně pro manžela, ani oběd s sebou nedostal. Pozdravil mě, oblékl se, umyl a odešel. A já zůstala doma jen s Niki. Původně jsem měla v plánu trochu poklidit a pustit se do pečení vánočního cukroví, ale když už jsem půl hodiny hnětla jedno těsto, došlo mi, že toho moc neudělám. Lehla jsem si do postele a chtěla to všechno zaspat. Ale Nikolka o sobě dávala každé tři hodiny vědět a když nespala, chtěla si i pohrát. Celý den jsem vlastně jen ležela, koukala do stropu a starala se o Nikolku. Nepřemýšlela jsem, v hlavě jsem měla úplně prázdno.

 

Chvílemi se mi ale v hlavě vynořila myšlenka, jak to bude dál, ale vůbec jsem nevěděla, jak to řešit. Nikdy by mě nenapadlo, že mě manžel bude podvádět a já, která vždycky musela mít všechno naplánované, jsem najednou žádný plán neměla. Potřebovala jsem si to všechno srovnat, ale nedokázala jsem myslet. A tak jsem se vrhla na chat, přihlásila jsem se jako anonymní uživatel a radila se s ženami, které jsem nikdy neviděla. Skoro všechny radily, ať ho vykopnu, což mi moc nepomohlo, ale pak tam byly i promyšlenější odpovědi typu manželská poradna atd. Díky chatu jsem si nakonec v hlavě dokázala udělat pořádek.

 

Co bylo ale ze všeho nejdůležitější, musela jsem si v první řadě promluvit s Honzou. Jenže jak to nadhodit? Jak začít a přitom nekřičet ani nebrečet? Připadala jsem si jako puberťačka, která se poprvé snaží oslovit svůj idol. Jaká slova použít tak, aby se mnou musel začít mluvit a přitom ho hned první větou neposlat někam?

 

Z plánované „montáže“ samozřejmě sešlo a blížil se večer. Napětí stoupalo, v žilách se mi vařila krev a já myslela, že každou chvíli už musím bouchnout, jak jsem byla z nadcházejících věcí napjatá. A pak jsem slyšela výtah a klíče v zámku.

 

Aktualizováno Úterý, 08 Červen 2010 05:53
 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo