Longova metoda zadarmo! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Pondělí, 14 Duben 2008 10:28
Když jsem před léty ležela na pokoji pro šestinedělky, paní Dufková, která právě porodila třetí holčičku, si naříkala: „Ach bože, z toho tlačení už mám zase hemeroidy!“ Sama jsem naštěstí věděla je tolik, že jsou na druhém konci a na samotném konci těla, o kterém se obyčejně nemluví. Když tedy začal můj muž při koupání slabě krvácet, vyděsila jsem se a nenapadlo mne nic jiného, než že je vážně nemocen. „Prosím tě, to je normální,“ uklidňoval mne „…to jsou jen hemeroidy, zahojí se.“

Když nepomáhá koupel v dubové kůře, když situaci nezvládne dostatek vlákniny ani speciální mast, je třeba se vzmužit a potupně situaci řešit. Jak? Operací! A s operací je spojena automaticky obava z hospitalizace a nastupují otázky: Panebože, ale jak si budu moci sednout? Na koho budu muset vystrčit zadek? Budu potřebovat neschopenku? Zvládnu se starat o děti, aniž by si manžel musel brát ošetřování? A v dnešní době také přichází velmi populární dotaz: A kolik mne to bude všechno stát?

Nový přístroj PPH stapler vás od nového roku 2008 může léčit bezbolestně a „zadarmo.“

Zbrusu nové metoda léčení hemeroidů je oficiálně zařazena do seznamu hrazených zdravotních výkonů MZ ČR a v ČR existuje celá řada pracovišť, které se specializují na operace hemeroidů právě longovou metodou. A vlastně ani není divu, longova metoda byla totiž oceněna velmi respektovaným mezinárodním institutem National institute for Health and Clinical Excellence! NiCE jednoznačně doporučuje tento operační postup u všech pacientů, kterým byla indikována operace pro vnitřní prolabované hemoroidy.

S Procedure for Prolapse and Hemorrhoids mohou dnes chirurgové provádět odstranění vnitřních hemeroidů miniinvazivně!

Hemoroidální tkáň není vyříznuta stejným způsobem jako při klasické operaci, ale je vtažena pomocí kruhovitého vytětí a následného sešití sliznice do původní anatomické pozice.

Zatímco muži trpí zánětlivým konečníkem například po zapaření citlivých částí těla, či po období zácpy, maminky často trápí hemeroidy změnou hormonálních cyklů, či si je způsobí intenzivním tlakem ve druhé době porodní. Muži a ženy mají společný strach z bolesti a typickou úzkost ze studu. Naštěstí lékaři slibují, že traumatizujících zážitků z celé ambulantní procedury nyní ubude, jelikož longova metoda prokazatelně snižuje pooperační bolesti a překonává tak přirozené obavy pacientů.