For Babies
Podruhé na IVF VI PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Čtvrtek, 04 Únor 2010 00:00
5319898Na vyšetření nám lékařka řekla: „Máte tam jen dvě.“ A mě v tu chvíli zamrazilo. Jak jen dvě? Vždyť nám zavedli dvě embrya. Ale doktorka nám vysvětlila, že se embrya mohla ještě rozdělit. Ale teď už ne, v děloze jsem měla jen dvě žlutá tělíska. Ještě tu byla možnost nechat si jedno ze dvou embryí odebrat….

Manžel Tom možnost redukce rázně odmítl. Já se ale musím přiznat, že mě to ve chvílích, kdy mě přepadaly obavy napadlo, ale ten dopad, co by to na nás mělo, jsem si nemohla připustit. Otázka zněla – jaké dát pryč? A co když by se tomu druhému něco stalo, protože i to je riziko tohoto zákroku? Myslím, že bych celý život přemýšlela na tím, jaké by bylo to druhé…

Dnes si vyčítám, že jsem tyto myšlenky vůbec měla a nikdy bych si to neodpustila. Ale jsme zase u mého manžela, který pevně držel otěže a rozhodl, že budeme mít dvojčátka. Člověk si ani neuvědomuje, jak důležitou roli hrají partneři v našem životě. Můj muž je pro mě nepostradatelný a jak píšu tenhle článek, uvědomuji si to čím dál víc. Tom mi vždy říká, že o většině věcí rozhoduji já a jde to podle mě, ale v těch opravdu důležitých a životních situacích je to on, kdo udává směr našeho rodinného života a štěstí.

Já si uvědomuji, že to nebude procházka růžovým sadem a bude to zabíračka, ale nejsem na to sama, mám manžela, mám synka, který v tu dobu bude tříletý a budu mít tchýni, která už v tu dobu bude v důchodu. Nejsem na to sama a s tím jdu kupředu…

Příště se dozvíte, jak šťastnou novinu, oznámila Lenka s Tomem rodině…
 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo