Nevěrný manžel 4 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zara   
Pondělí, 01 Únor 2010 00:00

Blížily se Vánoce, které jsme měli poprvé strávit ve třech. Těšila jsem se jako malé dítě. Rodinou idylku a sen o šťastné rodině, ale manžel zbořil jako domeček z karet.

 

Zvažovala jsem své možnosti. Na účtu jsem měla sotva pár stovek a do mateřské daleko, k rodičům jsem se vrátit nemohla, můj táta měl po rozvodu novou rodinu, děti v pubertě v bytě 2+1. Tam bychom se s Nikolkou nevešly. S mámou jsme spolu už dva roky nevycházely. Kamarádky jsem nechtěla obtěžovat, nevím, kam by nás uložily. A co vyhodit Honzu? Jenže jak bych zaplatila nájem a hypotéku v našem velkém bytě? A co ostatní výdaje? Do práce se vrátit ještě nešlo, neměl by mi kdo hlídat malou a na jesle se vypisuje pořadník rok dopředu.

 

Jenže já to v sobě nedokázala dusit, musela jsem mu to říct a zeptat se, jak to bud dál. Nedokázala bych žít s tím, že mě manžel podvádí a přehlížet to jen proto, že máme rodinu. Nedokázala jsem pochopit, kde se stala chyba. Měl milenku už když jsem byla těhotná a nemohla s ním spát? Nebo si ji našel teď někdy a nic spolu ještě neměli? Jak to, že jsem si ničeho nevšimla?

 

Do doby, než jsem zjistila jeho nevěru, byl Honza manžel snů, dokázal nás zabezpečit, zahrnoval mě i malou láskou, plánoval procházky, pod stromečkem nás chtěl překvapit dovolenou u moře, na kterou jsme přišla, když jsem v historii internetu hledala obchůdek, kde jsem malé chtěla pořídit levnější hopsadýlko. Byli jsme zkrátka až neskutečně dokonalá rodina. A já byla asi hrozně naivní…

Aktualizováno Úterý, 08 Červen 2010 05:52
 
 
Dárek, který pomáhá
sue02Máme pro vás tip na dáreček, který udělá a radost a také pomůže. Nezisková organizace Sue Ryder, která se stará o seniory a jejich blízké nabízí všem, kteří chtějí potěšit a zároveň pomoci možnost, jak to provést. Spustila stránku www.darekprosueryder.cz kde najdete to, co potřebují senioři v domově pro seniory nejvíce. Vybrat tak můžete například inhalační pomůcky, zdravotní křeslo, nebo pomoc fyzioterapeuta. Každou darovanou korunu pak v Sue Ryder promění na laskavou péči o své klienty.

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo