Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Nejlepší Zoo světa PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lucie Přibylová   
Středa, 27 Leden 2010 13:18

02Plánujete už letní dovolenou a nevíte, kam vyrazit? Možná vám pomůže žebříček nejlepších Zoo světa. Děti zoologické zahrady milují a výletem do nich, se nemůžete splést.

 

Nemusíte jezdit ani nikam daleko, jedna z nejlepších Zoo, je totiž u nás. Podle magazínu Forbes je pražská zoo na sedmém místě nejlepších světových zoo!

 

Prvních patnáct míst vypadá takto:

1.Orlando Zoo, USA

2.Basel Zoo, Švýcarsko

3.Beauval Zoo, Francie

4.Berlin Zoo, Německo

5.Bronx Zoo, New York, USA

6.Chester Zoo, Velká Británie

7.Zoo Praha

8.Pretoria Zoo, Jihoafrická republika

9.San Diego Zoo, USA

10.Schonbrunner Zoo, Rakousko

11.Singapore Zoo

12.Washington Zoo, USA

13.Sydney Zoo, Austrálie

14.Toronto Zoo, Kanada

15.Tokio Zoo, Japonsko

 

Každá ze Zoo v první patnáctce, je něčím vyjímečná. Ta v Orlandu, je například největším zábavním parkem. Jde o tématický Disney land, kde děti najdou své oblíbené televizní postavičky a zároveň poznají zvířata. V německých Zoo zase najdete vzácná zvířata a rakouská Schonbrunner Zoo vám nabízí arktické polarium i tropický pavilon.

 

A přednosti pražské Zoo? Na poměrně malé ploše velké množství zvířat, včetně těch vzácných a každý rok nové přírůstky. Děti tady kromě zvířat najdou i dlaší zábavu a pokud nejste zrovna jazykově zdatní, oceníte, že se bez problémů domluvíte. Výlet do pražské Zoo můžete v létě spojit třeba s projížďkou parníkem nebo delší dovolenou v kempu.

 

V jaké Zoo se vám nejvíce líbilo?

Aktualizováno Čtvrtek, 28 Leden 2010 12:50
 
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo