For Babies
Nevěrný manžel 3 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zara   
Neděle, 24 Leden 2010 16:29

 

Blížily se Vánoce, které jsme měli poprvé strávit ve třech. Těšila jsem se jako malé dítě. Rodinou idylku a sen o šťastné rodině, ale manžel zbořil jako domeček z karet.

 

Snažila jsem se, aby na mě Honza nic nepoznal, ale viděl, že nejsem ve své kůži. Svedla jsem to na únavu a řekla mu, že půjdu brzo spát. Pak jsme si povídali o tom, co jsme celý den dělali. Svou schůzku s blondýnkou samozřejmě vynechal a pochválil mi oběd, který jsem mu zabalila do práce. Čekala jsem na vhodnou příležitost, kdy mu nahlédnu do mobilu a nervozita rostla.

 

Pak se šel vysprchovat a mobil samozřejmě zůstal na stole. Najednou jsem si připadala jako zloděj. Bylo mi hloupé mu lézt do mobilu, ale zvědavost byla silnější. Hned druhá smska vyzněla podivně: „Jsem rada, ze to vyslo, uz se nemuzu dockat, az budeme spolu.“ Byla od neurčitého jména Marti. A tak jsem se ještě podívala do odeslaných a ty mi mé podezření potvrdily: „Tak o víkendu muzeme vyrazit, uz se moc tesim.“ Ano, o víkendu měl Honza vyrazit na montáž a už třetí den jsem poslouchala, jak se mu tam vůbec nechce, že by raději byl s námi doma. Proto bylo jasné, že tyhle zprávy o práci nebudou.

 

V koupelně přestala téct voda a já odhodila telefon jakoby mi hořel v ruce. Jenže jsem pořád nevěděla, co mám dělat. Nikolka se začala vrtět v postýlce na své poslední kojení a než jsem ji nakrmila, Už mi Honza dával ve dveřích dobrou noc. Ještě jsem z ložnice zaslechla pípnutí mobilu a to už se mi slzy valily proudem. Jak nám to mohl udělat?

 

Celou noc jsem skoro nespala, přemýšlela jsem, co mám dělat. Mám to na něj vybalit nebo počkat co se bude dít? A co zjistit, kam míří a tam je načapat? Nebo mám dělat, že nic a počkat, jestli ten románek skončí? Kdybychom neměli dítě, bylo by to jednodušší, prostě bych se sbalila a odešla. Ale co teď?

Aktualizováno Úterý, 08 Červen 2010 05:52
 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo