For Babies
Nevěrný manžel 2 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zara   
Pátek, 15 Leden 2010 00:38

Blížily se Vánoce, které jsme měli poprvé strávit ve třech. Těšila jsem se jako malé dítě. Rodinou idylku a sen o šťastné rodině, ale manžel zbořil jako domeček z karet.

 

 

Dárky už jsem měla skoro nakoupené, kočárek byl pořádně obtěžkán a Nikolka se začala pomalu ozývat na kojení. Nabrala jsem tedy směr cukrárna a po cestě míjela nonstop bar. Jen tak mimoděk jsem prosklenou oblepenou výlohou, nahlédla dovnitř a krve by se ve mně nedořezal.

 

U jednoho ze stolečků seděl Honza, který měl polední pauzu, ale rozhodně ji nevyužil k pojídání oběda, který jsme mudína přichystala. Naproti němu seděla drobná blondýnka a oba pili kávu, minerálku, něčemu se smáli a… Jen tak mimoděk se čas od času pohladili po rukou. V tu chvíli jsem nevěděla, co dělat. Vtrhnout tam i s Nikolkou? A co když o nic nejde? Do očí se mi hrnuly slzy, ale z přemýšlení mě vytrhla malá, která začala poplakávat hlady.

 

Honem jsem tedy zahnula do další ulice, kde byla cukrárna, objednala si čaj a dala Nikolku k prsu. V hlavě se mi honily myšlenky, co to mělo znamenat. Může mi být Honza nevěrný? A co když šlo jen o nějakou pracovní schůzku? Hladili se po rukou nebo ne? Co když to byla jen má představa? Mám na něj uhodit nebo počkat?

 

Nakonec jsem se rozhodla, že se mu doma poprvé v životě podívám do mobilu a uvidí, jestli tam najdu něco, co by mohlo svědčit o jeho nevěře. Pořád jsem tomu ale nemohla uvěřit. To přeci nemůže být pravda. Vánoční nákupy šly stranou, vyrazila jsem domů, měla jsem po náladě a byla jsem nervózní. To všechno jsem samozřejmě přenesla i na Nikolku, která byla celý den plačtivá a rozmrzelá.

 

A pak přišel večer, po koupání jsem uložila malou do postýlky a čekala na manžela. Snažila jsem se soustředit na něco jiného, vytáhla jsem žehlení, ale místo něho jsem jen tak bez přemýšlení přejížděla už popáté stejné místo na dětském overálku. Po osmé hodině přišel Honza domů…

Aktualizováno Úterý, 08 Červen 2010 05:52
 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo